Shrap-Drakers Fishing Forum
Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów
#11
Na nocnych zasiadkach nieraz podniósł adrenalinę jak przydzwonił w plecionkie Haha
Odpowiedz
#12
Takich gosci mielismy z Bartkiem dzisiaj w lowiskuBezradny. Pierwszy miszcz wklinowal canoe miedzy drzewami ROTFLa drugi kamikadze zaliczyl obrot pod woda i zgubil kajakHahaROTFL. Potem przyplynelo ich jeszcze kolo 25Oklasky, wiekoszosc zignorowala nasze serdeczne rady niepakowania w feralny przelew. Nie mogac patrzec na samobojcow zawinelismy sie do domuStres.

   
   
Odpowiedz
#13
W zeszłym roku w czerwcu, polując na wiślane bolenie, znalazłem bardzo ciekawą skarpę.W sumie to potknąłem się o pocisk artyleryjski. Obsunięta burta odkryła trochę złomu z II wojny światowej. Wezwani saperzy mieli trochę roboty
   
Odpowiedz
#14
Janek. "Bombowe miejsce" na bolenie masz Kwadr SzokSzokSzokSzok Nie ma co !!!!! Oczko
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#15
Janek a miejsce było było bombowe czy okazało się nie wypałem ?? Usmiech
Odpowiedz
#16
Powiem tak- można było się trochę rozerwać po robocie Usmiech
Odpowiedz
#17
Haha Tam pewnie siedzą bolenie co pamiętają II wojne więc ich rozmiary mogą być konkretneOczko
Odpowiedz
#18
Jeżeli tak to konfrontacja arsenałów druzgocze mnie na starcie. Jak widać cwaniaki dysponują amunicją 20 mm, Panzerfaustem i pociskami do haubic. Ja mogę im przeciwstawić jedynie kilka uklei RH, Spirity, Hermesy Oczko choć mogę spakować do pudełka jakieś Widły Oczko zawsze to coś
Odpowiedz
#19
(12-03-2012, 10:35)janek kos napisał(a): Jeżeli tak to konfrontacja arsenałów druzgocze mnie na starcie. Jak widać cwaniaki dysponują amunicją 20 mm, Panzerfaustem i pociskami do haubic. Ja mogę im przeciwstawić jedynie kilka uklei RH, Spirity, Hermesy Oczko choć mogę spakować do pudełka jakieś Widły Oczko zawsze to coś

Konkretna ołowianka leci jak pocisk z moździerza, więc nie jesteś bez szansOczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#20
A może to wam sie spodoba;
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita
  Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum. banita 14 17.595 25-02-2015, 21:00
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.