Shrap-Drakers Fishing Forum
Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów
#21
Że Cię żaden bober nie pogonił Haha
Odpowiedz
#22
(12-03-2012, 13:12)maniek72 napisał(a): A może to wam sie spodoba;

HahaHahaHaha Władek miał jakoś imprezę rodzinno HahaHahaHaha
Odpowiedz
#23
(12-03-2012, 14:25)moczykij napisał(a):
(12-03-2012, 13:12)maniek72 napisał(a): A może to wam sie spodoba;

HahaHahaHaha Władek miał jakoś imprezę rodzinno HahaHahaHaha

Myślę, że to była impra integracyjna pod chmurką,Muza
ot zaprosił kumpli na małe co nie co.Mniam

Pozdro. waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#24
W poprzednim sezonie natknąłem się na ósemkie młodych rudzielców Haha
Dwa z nich zupełnie się mnie nie bały .
[attachment=10070]
[attachment=10071]
[attachment=10072]
[attachment=10073]
Ten poniżej zaczepiał mnie dosłownie jak mały szczeniaczek żeby się z nim bawić Pies
[attachment=10074]

Parę dni później spotkałem Łosia . Chciałem mu zrobić portret swoim tel z aparatem 3,2 Aparat Niestety dane mi było tylko , uświadomić sobie jak niewiarygodnie szybki jestem na krótkich dystansach . ( No i życiowa lekcja - Jak Łoś zaczyna intensywnie grzebać nogami w podłożu i dziwnie parskać to jest właściwy moment żeby wiać Haha )
Odpowiedz
#25
Heh, super fotki, Moczykiju Usmiech
Odpowiedz
#26
Łoś potrafi zmobilizować też mnie kiedyś pogonił, na szczęście blisko była woda, a on nie miał chęci na kąpiel.
Fotki super.
(L)
Odpowiedz
#27
(06-04-2012, 11:08)maselinho napisał(a): Łoś potrafi zmobilizować też mnie kiedyś pogonił,
I mnie; Kiedyś, kiedy jeszcze było wolno wędkować w nocy, siedzę sobie cichutko z sumówkami- środek nocy, więc lekko przysypiam... i tu nagle sos wyłania się z wody prosto na mnie, wychodząc z rzeki zobaczył mnie. Mnie zamurowało, jego też..... myślałem że się wtedy zesram.Krzyk
Potem się obrócił, i nieśmiesznie odszedł, ale był ogromny, jego łopaty zasłoniły mi księżyc.... a ja jeszcze z godzinę nie mogłem serducha uspokoić.

Odpowiedz
#28
Miałem fotkie "Pani Łoś " widzianej z góry Haha Tak dokładniej to zrobioną kilka sekund po tym , jak ubzdurała sobie że mój piesek obszczekuje dwóje jej młodych na moje zlecenie Bezradny Możecie mi wierzyć że nie wszedłem na drzewo dla tego ujęcia ROTFLROTFL
Odpowiedz
#29
- Mamo, mamo bawiłem się z liskiem
- O jejku , może był sciekły - woła przerażona mama
- NIeeeeeeee.- odpowiada malec - dał się pogłaskać Haha

Moczykij - fajne miałes przygody Okok KwadrKwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#30
Dobra, teraz moja kolej.

Rzecz miała miejsce jakoś w zeszłe wakacje. Byłem nad rzeką i zobaczyłem pomarańczowy narybek. Czy można to inaczej wytłumaczyć niż złota odmiana jazia?

[Obrazek: Schowek01.jpg]

[Obrazek: Schowek01a.jpg]

Słaba jakość, ale widać, że się przemieszcza Haha Obserwowałem ją przez chwilę.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita
  Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum. banita 14 17.595 25-02-2015, 21:00
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.