Shrap-Drakers Fishing Forum
Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów
#31
Ta złota rybka to moim zdaniem orfa.Trafiały się pojedyncze sztuki jak zarybialiśmy jaziem Wkrę.
Odpowiedz
#32
Dzięki krewnym Władka ,korzystam ostatnio z tego mostu Haha
[attachment=10231]
Odpowiedz
#33
Cała wyjątkowość tej fotki to to że jest na niej " moja prywatna plaża " Dokuczacz
[attachment=10292]
Odpowiedz
#34
Rzecz miała miejsce w końcu października 2009 roku nad Wartą. Wybrałem się po pracy ze spiningiem nad rzekę. Tuż przed zapadnięciem zmroku w jednej z klatek zaczęły się dziwne brania, jakby "okoniowe trącenia" przynęty, których za nic nie mogłem zaciąć. Brania były w każdym rzucie i to praktycznie od momentu gdy błystka wpadała do wody. Dopiero po zmianie przynęty na obrotóweczkę w rozmiarze 0, udało mi się zapiąć i zdemaskować sprawcę tych dziwnych brań, którym były karasie srebrzyste, czyli "japońce" Haha

Brania były bardzo agresywne i do zapadnięcia zmroku udało mi się złowić w ten sposób 8 sztuk. Nigdy więcej taka sytuacja już się nie powtórzyła. Nigdy też nie słyszałem aby ktokolwiek doświadczył podobnych brań karasi na spining ROTFL

   

   

Czy ktoś z Was miał podobne przygody z karasiami?
Odpowiedz
#35
Tak mi się coś zdaje że te karasie odganiały "intruzów".
mick. Miałem bardzo podobną przygodę, tylko że na Wiślanej opasce, pod koniec kwietnia, w woblery agresywnie "biły" mi oto takie drapieżnikiHaha
   
Brań w tym dniu zanotowałem sporo, wszystkie krąpie były zahaczone w okolicach łebka.
Przynęta wcale nie była taka mini.Usmiech
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
#36
Dziś na rybkach , natknąłem się na gniazdo Łabędzi Haha Telefon poszedł w ruch Aparat

[attachment=10718]


[attachment=10719]

Nie podchodziłem bliżej żeby ich nie stresować Hejka . Pamiętam jak kilka lat wstecz próbowaliśmy podpłynąć do gniazda Łabędzi Glupek tak się na nas przejechały że nie było chętnego po wiosło wrócić Haha Haha ROTFL
Odpowiedz
#37
(04-06-2012, 20:42)czermin napisał(a): A na serio- jaki k*wa jest sens zabijania takich jazi i sprzedawania ich za bezcen? Ile ten rybak wziął za wiekową, dużą rybę- 3,00 złote? Co to za przysmak? Krew się gotuję.
Myślę że mniej. Jak złowił to musiał się pozbyć,przecież nie będzie wypuszczał a kasa jest kasa.

Odpowiedz
#38
Jeśli ten wątek ma służyć do pokazywania cen ryb w marketach , i prześciganiu się w coraz niższej cenie , to proszę go zakończyc , bo chyba inna była idea jego założenia . Znam takich z nad Wisły co powiedzą : a u nas k..wa 10 kilo leszcza darmo , i przewalą wasze wyścigi cenowe na łeb na szyje . Tylko nie wiem czy po to powstał ten wątek , ten portal ....

Zdjęcia miały być nietypowe , a są typowe dla marketów . Czy to dobrze czy źle , nie mnie oceniać, ale myślę że nie odbiegąją stylistyką od często usuniętych zdjęć ryb w wannie , czy na pomoście . Panowie moderatorzy może trzeba zareagować , zanim dojdzie do dyskusji , czy zdjęcia sa etyczne czy nie itd .....

Pozczułem sie zażenowany ....
Odpowiedz
#39
(05-06-2012, 15:14)callahan napisał(a): Jeśli ten wątek ma służyć do pokazywania cen ryb w marketach , i prześciganiu się w coraz niższej cenie , to proszę go zakończyc , bo chyba inna była idea jego założenia . Znam takich z nad Wisły co powiedzą : a u nas k..wa 10 kilo leszcza darmo , i przewalą wasze wyścigi cenowe na łeb na szyje . Tylko nie wiem czy po to powstał ten wątek , ten portal ....

Zdjęcia miały być nietypowe , a są typowe dla marketów . Czy to dobrze czy źle , nie mnie oceniać, ale myślę że nie odbiegąją stylistyką od często usuniętych zdjęć ryb w wannie , czy na pomoście . Panowie moderatorzy może trzeba zareagować , zanim dojdzie do dyskusji , czy zdjęcia sa etyczne czy nie itd .....

Pozczułem sie zażenowany ....

@callahan słuszna uwaga, posty usunięte.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#40
I jeszcze słowo ode mnie, tym razem skończyło się na usunięciu postów.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita
  Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum. banita 14 17.595 25-02-2015, 21:00
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.