Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Piękny jazik .Ta woda z tobą to jakie jeziorko czy jakaś rzeczna zatoczka ?
Odpowiedz
Panie Jakubie przydałaby się data na zdjęciach.
BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
Ja nie ubiegam się o nagrody tylko podkręcam atmosferę. Zawsze datę w oryginale można sprawdzić u mnie w domu na aparacie.
Odpowiedz
Nie sądzę by Panu zależało na nagrodzie tylko to konkurs,a nie zabawa który producent złowi ładniejsza rybkę.W tej chwili to nie konkurs tylko coś na zasadzie otwieram lodówkę a tam Jakub Podleśny.Można dać wykazać się osobom biorącym udział w konkursie.A dla takiego promowania jazi można stworzyć osobny wątek.


(16-04-2012, 15:34)Jakub Podleśny napisał(a): Ja nie ubiegam się o nagrody tylko podkręcam atmosferę. Zawsze datę w oryginale można sprawdzić u mnie w domu na aparacie.

BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
(17-04-2012, 08:30)wobek napisał(a): Nie sądzę by Panu zależało na nagrodzie tylko to konkurs,a nie zabawa który producent złowi ładniejsza rybkę.W tej chwili to nie konkurs tylko coś na zasadzie otwieram lodówkę a tam Jakub Podleśny.Można dać wykazać się osobom biorącym udział w konkursie.A dla takiego promowania jazi można stworzyć osobny wątek.

Mysli Milczek
Odpowiedz
Moja propozycja w kategorii ,,Najładniej ubarwiona ryba"Usmiech
   
Odpowiedz
(18-04-2012, 17:30)robert0304 napisał(a): Moja propozycja w kategorii ,,Najładniej ubarwiona ryba"Usmiech

Przepiękny! 45+?
Odpowiedz
Ach jak ja Panom zazdroszczę takich jazi ! U mnie w rzece takie rybki to wyjątki niestety Smutny
A co do Pana Jakuba to myślę że dzięki temu gościowy coś się dzieje w tym wątku i jest to motywacja dla innych Pfftt
Odpowiedz
(18-04-2012, 17:30)robert0304 napisał(a): Moja propozycja w kategorii Usmiech

Dlaczego tylko w kategorii ,,Najładniej ubarwiona ryba" ?
Odpowiedz
Ryba nie była mierzona i może startować tylko w kategorii na najbardziej urodziwąFigielek
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.