Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Kuba wszyscy w letargu a Ty jak w transie HahaHahaHaha tylko tak dalej i ciągle napiętej linki Ci życzę OkokOkokOkok
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
Gratulacje "jaziowy śpecu" OklaskyOklaskyOklasky rozumiem że u Was tam dziś nie wiało, bo w mazowieckim wędziska bym nie utrzymałHaha
Odpowiedz
Widzę że nic nie drgnęło.

[Obrazek: dsc08589o.jpg]

[Obrazek: dsc08603h.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
Strasznie mi się podobają te Twoje głodomory Haha
Odpowiedz
[Obrazek: dsc08592fhdr.jpg]

Odpowiedz
Na jazie o tej porze to trzeba mieć:

a) miejscówkę
b) przynęty (sprawdzone, dobrane idealnie pod miejscówkę)
c) maaaasę samozaparcia

Ja ostatnio troszkę chodziłem za jazikami i póki co na zero, może przerwa świąteczna pomoże poprawić mi tą statystykę Oczko Za to wiem, że organizator konkursu na swoje wobki łowi nawet wtedy gdy nie chce, czyli podczas ustawiania swoich cudeniek, info podparte zdjęciem zrobionym przez kolegę Usmiech
Ciężko jest łowić jazie gdy nie ma się sprawdzonej przynęty i gdy ręce nie potrafią otworzyć małej agrafki bo pogoda jest taka, że ludzie najchętniej siedzieliby w domu :O Jeszcze gorszy dramat jak się nie zna miejsc. Dlatego gratuluję łowcy, mam nadzieję, że wkrótce też połowię i będzie czym okrasić kilka recenzji sprzętu Usmiech
Odpowiedz
A ja muszę czekać aż sie roztopy skończą, na razie moje miejscówki są nie do łowienia.
Odpowiedz
Oklasky Oklasky jaziowy królu Oklasky Oklasky
Odpowiedz
Piękne rybki OklaskyOklasky Pozadrościć Oczko
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
Panowie i Panie, DrakersiUsmiech
Przed nami ostatnie dwa tygodnie....
Do tej pory nasze próby złapania jazia, godnego tak świetnego konkursu, kończyły się porażką (poza oczywiście niezwykle pięknymi wyjątkami Kolegi Jakuba)...

Przypominam, dla.... przypomnienia, iż:

(07-03-2012, 20:48)Paweł napisał(a): Mam dobrą wiadomość dla Drakersów, którzy wybiorą się na zlot nad Wkrę.
Organizator konkursu zgodził się na przedłużenie go o dwa dni.
Tak więc zakończenie jaziowego konkursu BONITO nastapi 22 kwietnia br.

Jacku - dzięki, że się zgodziłeś na moja prośbęUsmiech

Najbliższe dwa tygodnie to prawdopodobnie piękna, wiosenna pogoda! Naszym obowiązkiem (no i oczywiście przyjemnością) jest nadrobienie straconego czasu.

Nasi Dobrodzieje - inicjator konkursu @wobek oraz świetny łowca @Jakub Podleśny - spisali sie doskonale i zapewnili nam super nagrody...

A my musimy się dostosować!!!
Łówmy te jazie, bądźmy waleczni, bądźmy dzielni, bądźmy nieustępliwi. Bądźmy jak ten przysłowiowy Tommy Lee Jones w ŚciganymHura
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.