Shrap-Drakers Fishing Forum
Szukam chetnych do wspolnego zakupu Hitmanow Dragona
#21
Dogadamy się napisz które
Odpowiedz
#22
(10-12-2010, 14:25)Paweł napisał(a): Ja na te siódemki się piszę w kolorach Clear/Blue oraz Yellow Fluo, spokojnie pół na półHura
Ja bez zmian, tak jak na początku wątku.
Odpowiedz
#23
ja tez jestem zainteresowany
Odpowiedz
#24
Witam,
Adrew jestem zdecydowany na te sztuki, jak bedzie trzeba jakąś kaske przelać to na priv.się zgadamy
Hitman 15cm Pearl PS/Black - silver glitter red - 3szt
Hitman 15cm Super Yellow/Black Ilość: 3szt.
Hitman 15cm Pearl/Black - orange Ilość: 3szt.
Hitman 12,5cm Clear/Blue - silver glitter red Ilość: 5szt.
Hitman 10cm Pearl/Black - silver glitter red Ilość: 3szt.
Hitman 10cm White/Black - red Ilość: 3szt.
Hitman 7,5cm Carrot/Black - black glitter Ilość: 3szt.
Hitman 7,5cm Chartreuse/Black - silver glitter Ilość: 3szt
Pozdro
Odpowiedz
#25
Hitman hitmanem, ale czy ktoś użytkował już Shoguna?? Chciałbym zakupić kilka by mieć w pudełku, ale nie wiem jak miękka jest guma i czy materiałowo podobna do javallona (chodzi o styl pracy).

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#26
Zakupilem kilka sztuk Shogunow, bylem z nimi nad woda i nawet mialem kilka bran. Moje uzbrojone sa w haki offsetowe i chyba w tym tkwi problem bo nie moglem zadnej ryby zaciac. Czy mozna te przynety zbroic inaczej zachowujac przy tym ich bezzaczepowosc? Jak sie powinno je prawidlowo prowadzic? Ja probowalem roznie: jednostajne sciaganie roznym tempem jak i podszarpywaniem. Wydaje mi sie, ze sa podobne do javallona, choc nie moge stwierdzic tego na 100% bo javallona mialem w reku dosc dawno a nie lowilem na niego nigdy.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.