Shrap-Drakers Fishing Forum
Szukam chetnych do wspolnego zakupu Hitmanow Dragona
#1
Odblokowali wlasnie caly asortyment w FM. Jest to ulepszona moim skromnym zdaniem wersja killera Sandry w interesujacej cenie. Interesuje mnie 7.5cm pod sandacza/duzego okonia i 15cm pod szczupaka. Kolory do ustalenia ale wszedlbym bez masla w 15cm Yellow Fluo i Pearl PS oraz 7.5cm Brown, Clear/Blue, Yellow Fluo i ewentualnie Motrol Oil. Siodemki sa po 15 sztuk a 15tki po piec. Szukam chetnych do wspolnego zakupu.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/dragon-v-lures-hitman-ekono-g5-a21-p1303-k9064.html
Odpowiedz
#2
Ja na te siódemki się piszę w kolorach Clear/Blue oraz Yellow Fluo, spokojnie pół na półHura
Odpowiedz
#3
no to moze i ja bym tez cos wydlubał
Odpowiedz
#4
a może ustalimy na Wigilii co kto chce Usmiech
Odpowiedz
#5
Na Wigilie nie wiem czy dotre a jak dotre to nie wiem czy cokolwiek zapamietamy z ustalen....
Odpowiedz
#6
To nie prościej w hurtowni kupić sprzedają na pojedyncze paczki.... Jak chcesz to napisz jakie i ci wezmę z Grygla przy okazji a do podziału więcej chętnych ZNAJDZIEMY (tak, tak ja też zawsze wszystko co nowe kupuje Usmiech ) po cenie hurtowej choć w przypadku gum to jakieś śmieszne pieniądze i tak są.
Odpowiedz
#7
Rafałku to prosze kup i jak zawsze się pózniej rozliczymy!LuzikKwadr
Odpowiedz
#8
Chętnie sie zapisz ena kilka testówych gum hehe.Wezme co zostanie,ale chętnie jakieś "oczojebki" przytuleUsmiech
Odpowiedz
#9
To dobry pomysl z hurtownia ale te gumy dopiero wchodza i nie wiem czy w hurtowniach da sie je namierzyc. Np dzisiaj pytalem w CW na Wybrzezy Gdynskim i oni tych gum ani Maggotow jeszcze nie mieli.

Zapytaj Rafal przy okazji jakos. Jeszcze jeden kolega Damian pewnie tez wejdzie w podzial
Odpowiedz
#10
To jak można też bym się chciał podłączyć do zakupu tych gum . Kiedyś kupowałem sprzęt w hurtowni Blizne Jasińskiego i w Babicach tylko musiałbym odnowić kontakt , nie wiem czy była by taka możliwość jeszcze , jeżeli była by to trzeba było by zostawić u nich jednorazowo około 500,00-lub więcej złoty , wtedy by się zgodzili na zakup w hurtowni Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.