Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Gratuluję,piękne sandaczysko z Narwii Usmiech
Wczoraj jak zwykle po 20.00 start na kuter. I jak zwykle zero brań Haha Haha Haha Sumek się mały przyłowił, sandaczy ani widu ani słychu, nawet pstryknięcia. Dzisiaj w planach start o północy do rana Usmiech 

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

                                                           
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Pięknie , bo jak inaczej to określić.
Smile 
(16-07-2017, 09:26)bysior napisał(a): Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

Ja cały tydzień na działce i też lipa z rybami, złowione dwa szczupaki +60 i +50 cm, dwa ładne były na kiju, ale tylko przez chwilkę, jeden tuż nad podbierakiem
wyrzucił blachę taki około metra, drugi ciut mniejszy po kilku metrach holu spadł z haka i to wszystko przez tydzień biczowania wody. Jednym słowem w tym
sezonie jeśli chodzi o ryby to LIPA.

Pozdrawiam waldi-54.
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
bysior, super zdjęcia, rozmarzyłem się. Gumy aromatyzujesz w tuńczyku? Oczko
(17-07-2017, 12:21)michaln napisał(a): bysior, super zdjęcia, rozmarzyłem się. Gumy aromatyzujesz w tuńczyku? Oczko

Odnośnie tuńczyka, to przepraszam, ale zglodnialam Pfftt

(16-07-2017, 15:05)waldi-54 napisał(a):
(16-07-2017, 09:26)bysior napisał(a): Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

Ja cały tydzień na działce i też lipa z rybami, złowione dwa szczupaki +60 i +50 cm, dwa ładne były na kiju, ale tylko przez chwilkę, jeden tuż nad podbierakiem
wyrzucił blachę taki około metra, drugi ciut mniejszy po kilku metrach holu spadł z haka i to wszystko przez tydzień biczowania wody. Jednym słowem w tym
sezonie jeśli chodzi o ryby to LIPA.

Pozdrawiam waldi-54.


Nie ma się co łamać chłopaki, ryby będą Haha
Przez takie niesamowite zdjęcia, aż czuć narwiański klimat Usmiech
Zdjęcia oczywiście strzelała Szarlotka Usmiech  Aparat

Właśnie wrociliśmy z kutra, woda martwa bardziej niż zwykle, nawet dotknięcia.... Fishing  Chyba zrobię sobie ze trzy dni przerwy i popracuję trochę nad Shrapem  Czarodziej
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
No Bysior ten sandacz Twojego kolegi z poprzedniego tygodnia robi wrażenie Haha A macie może info czy biała ryba bierze w okolicach Pułtuska Haha?




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści z Gnojna bysior 12 9.904 29-11-2017, 09:12
Ostatni post: pulos
  Znad Wisły 2017 pawello 17 13.817 28-11-2017, 11:06
Ostatni post: pawello
  Bugowe wieści b.g.f 10 10.396 26-10-2017, 23:14
Ostatni post: zander
  Wieści zza granicy Mariano 17 11.796 26-09-2017, 05:18
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Pilicy pawcio 2 4.679 13-07-2017, 14:46
Ostatni post: pawcio
  Wieści znad j. Dadaj bysior 2 4.659 01-05-2017, 17:59
Ostatni post: bysior
  Znad lubelskiej Bystrzycy. waldi-54 1 4.330 26-03-2017, 08:41
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.