Shrap-Drakers Fishing Forum
Znad Wisły 2017
#11
abstrahując od dyskusji ryby, ryby są w wiśle;-) i można nawet je złowić ;-) tak podsumowując "czarny' sezon na wiśle, bo wyniosłem się z narwi i bugu nad wisłę w poszukiwaniu wąsów nie wygląda najgorzej .... ryby są i to w sporych ilościach ale są trudne do złowienia... mocno trzeba sie nad nimi napracować .... ale warto bo nie ważne są tak rekordy jak przygoda :-) trafiłem do portu nad wisłą, gdzie czasami spedzałem noc w aucie, i Panowie bosmani (różni bywali) poza wyjątkową KULTURĄ witania gościa z prawie Wawy zawsze okazywali odruchy czysto męskie w tzw gościnności obcomiastowego gościa;-) a to 50tka bimberku zanim Pan wypłynie, a to pomidory z własnej plantacji, a to pukpuk w szybę auta "Panie Pawle grzej Pan na ryby bo już widno" .... fajnie tak poznać inną niż "zegrzyńska" kulturę bycia motorowodnym wędkarzem ...... fajnie jest poznawać nowe klimaty i coś tam czasami połowić na obcej wodzie:-)


                           
#12
O wschodzie, tam gdzie łączą się 3 rzeki, opłaciło się, choć narwałem trochę gum

   
#13
Piękny!!!  Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Takie ryby chcemy oglądać  Rybka  Zacieszacz 

Jakieś szczegóły połowu?? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#14
Gratulacje :-) 
Jutro tam jadę Oczko
#15
Tu drugi, ale złapany w tygodniu. Biorę się za szukanie szczupaków, bo w tym sezonie cienko.
   
#16
O kurde....ale bycun...  Oklasky  Oklasky Oklasky  Oklasky Oklasky  Oklasky

Dawaj jakieś pikantne szczegóły Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#17
Te sumy i sandacze rozwaliły system. Wielkie brawa!!!!!!!!!
#18
(26-11-2017, 07:53)andrzej_b napisał(a): O wschodzie, tam gdzie łączą się 3 rzeki, opłaciło się, choć narwałem trochę gum

Fakt, jest tam sporo zawad Oczko




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi bysior 322 155.105 01-01-2018, 22:10
Ostatni post: anguiler
  Wieści znad Pilicy pawcio 2 4.679 13-07-2017, 14:46
Ostatni post: pawcio
  Wieści znad j. Dadaj bysior 2 4.659 01-05-2017, 17:59
Ostatni post: bysior
  Znad lubelskiej Bystrzycy. waldi-54 1 4.330 26-03-2017, 08:41
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.