Shrap-Drakers Fishing Forum
Love-Bait moje przynęty
#51
Spoko, a jaki model byś chciał przygarnąć? Niedługo trochę ich porobię a potem pewnie przerwa, żeby był czas na pomoczenie tych woblerów. Dlatego, jakby ktoś jeszcze reflektował to dawać znać na priv albo w wątku. Policzę ile czego i komu mam odlać.
Odpowiedz
#52
Za pozwoleństwem kolegi wrzucam fotę ze chrztu t800 a żeby nie było tak całkiem goło, dorzucam Jego krótki opis:
Przeprowadziłem mały test twoich jerków...tak się złożyło ,że nie na rybach dla których są dedykowane , ale na wodzie górskiej, praca jest bardzo ciekawa, według mnie najlepiej je krótko ze średnią siłą podszarpywać, mają wtedy fajne ,,myki" bardzo wabiący ruch ,takie błyśnięcie bokiem, lotność super, szybkość tonięcią opadania , tak jak byś zrobił pod mój gust Oczko
T 800 możesz dedykować też pod pstrągi.

   
Odpowiedz
#53
Dzięki Piotrek za robota, dzisiaj go ponownie uzbroję w kotwice a jutro śmiga już nad wodę Muza Praca rewelacja Oklasky Oklasky Oklasky - uklejkę mi rób! Usmiech

   

Odpowiedz
#54
A tak wygląda akcja T800, dokładnie egzemplarza ze zdjęcia poniżej

   

[youtube]IdruYLABH40[/youtube]

Odpowiedz
#55
Tak jak na niego patrzę przychodzi mi do głowy cytat z Chłopaki nie płaczą "a co on jest ku*a robocop?"

Ciekawy model nawiasem mówiąc Usmiech
Odpowiedz
#56
Może być, że jest Dokuczacz Ostatnio ostro tłukę same surówki bez malowania i ganiam w wolnych chwilach nad najbliższą wodę, żeby testować akcję- dużo poszło tego towaru do kosza ale za to mam kilka typów, których akcja bardzo mi podpasowała i będę dalej szedł w tym kierunku. Na filmikach poniżej starałem się zaprezentować akcję przynęt które ostatnio odlewałem. Są to woblery bezsterowe i dwuakcyjne- zapięte za grzbiet mają drobną cykadowo-woblerową pracę natomiast w zwykłym prowadzeniu pracują jak glidery dodatkowo odbijając zygzakiem przy nieco agresywniejszym ściąganiu. Dążę do tego, żeby wobler zapięty za jedno oczko miał jedną i drugą akcję na raz czyli kolebanie się jak glider z drobnym agresywnym migotaniem i chyba już wiem jak to zrobić.

Woblery na filmach nie porażają urokiem bo to zwykłe surówki ale moc w nich jest Haha

[youtube]ZRWr8PJvufg[/youtube]


[youtube]ccQK5B5zbdY[/youtube]
Odpowiedz
#57
W końcu udało mi się osiągnąć taką pracę Januszów jak sobie założyłem bez użycia steru. Odpowiednie rozmieszczenie pierwszego oczka dało efekt w postaci zygzakowania przynęty na boki połączonego drobną drgającą akcją. Poszło w cholerę materiału ale jestem bardzo zadowolony. Moje pudełko ostatnio świeci białością niepomalowanych korpusów Pfftt
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#58
Poniżej filmik pracy bezsterowców, tak jak pisałem wyżej kolebią się jak glider i do tego drgają jak cykada. Przy normalnym prowadzeniu odjazdy na boki są dużo szersze.
[youtube]YLwDYMFJQ9E[/youtube]
Odpowiedz
#59
Pierwsze bezsterowe Janusze ukończone i w nowym malowaniu Usmiech
                                   
Odpowiedz
#60
Nowe Janusze, lżejsze od poprzednich, które wstawiłem. Cały czas wyciskam z tego modelu ile się da. Pierwsze bezsterowce bardzo fajnie pracują na głębszych wodach i nadają się na komfortowe machanie z łódki, te są około trzy gramy lżejsze, opadają w spokojnym tempie (można porównać do rapali CD) i dają się prowadzić też na płytszej wodzie- zrobione pod spinning z brzegu. Jadę teraz na dużo czystszą wodę to postaram sią nagrać dobre filmiki z pracą jednych i drugich plus to wszystko co przywiozę w pudle z moimi woblerami.
                                   

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tomy Hand Made-Tomy's Bait- tomo 236 198.199 27-04-2020, 05:35
Ostatni post: bysior
Video Moje Woblery,Muchy,Koguty,Jigi,Chwosty,Przywieszki HAND MADE stylezzhh 1 4.531 04-09-2013, 13:09
Ostatni post: stylezzhh
  Przynęty własnej produkcji. kemmyl14 924 695.386 30-06-2013, 10:57
Ostatni post: damian10
  Moje przynęty sikora 0 5.423 31-03-2013, 12:08
Ostatni post: sikora
  Moje pierwsze cudaki cyrax 11 15.238 27-02-2012, 15:52
Ostatni post: morouk
  przynęty Sebile garbus 10 16.409 21-02-2012, 17:54
Ostatni post: bandzior
  Ciekawe przynęty do trollingu ala wąchała. bartolek 4 9.964 08-02-2012, 11:46
Ostatni post: kaczy
  Przynęty trociowe Paweł 5 10.098 02-01-2012, 20:40
Ostatni post: spinstar
  Pstrąg na moje zabawki karolordutowski 1 7.053 22-02-2011, 08:57
Ostatni post: morrum
  Przynęty powierzchniowe - Wasze doświadczenia. Camry 19 26.169 28-11-2009, 16:12
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.