Shrap Drakers Fishing - Forum
Love-Bait moje przynęty - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Przynęty (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Love-Bait moje przynęty (/thread-3442.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Love-Bait moje przynęty - prazmol - 08-03-2014

Z niemalże roczną fanfaronadą, że zjawię się ja, tj. nikt - zjawiłem się. Pewnie niektórzy z Was mnie poznają z JB.pl - postanowiłem częściowo wrócić na stare śmieci i dowiedzieć się, jak moja piękna bagienna rzeka wciąga bla bla bla.

A tak całkiem poważnie - portal bysiora traktuje w dużej mierze o moich śmieciach dlatego będę czuł się zachwycony Waszą atencją i krytyką. Moje woblery produkuję z mieszanki piany i żywicy poliuretanowej- jeżeli macie pytania - śmiało Oklasky

   
   
   
   
   
   


RE: Love-Bait moje przynęty - bysior - 08-03-2014

Prazmol... ale żeś sobie nicka wybrał Pfftt Po pierwsze to jest u nas zasada przywitania się - Witam się.

A po drugie dawaj więcej zdjęć Piżi i czemu nie wstawiłeś uklejek na sandacze dla mnie Pfftt A kiedy testy się zaczynają? Ostatnio Kędziorowi opowiadałem o Twoich wyrobach, też zainteresowany Usmiech


RE: Love-Bait moje przynęty - sajdol - 08-03-2014

noo. świetne wykonanie.
fakturę łuski masz już w formie czy później to jakoś obrabiasz?


RE: Love-Bait moje przynęty - Mariano - 08-03-2014

Znaja, znajaDokuczacz
Te świecące "brzydale" są naprawde fajne.Bede podgladalOczko


RE: Love-Bait moje przynęty - kiedys-atb69 - 08-03-2014

Tak, tak, coś mi chyba świta z jerka.... Bezradny

Przecież to Janusze. Haha


RE: Love-Bait moje przynęty - prazmol - 08-03-2014

Dokładnie to są Terrory Janusze - nazwa po koledze, czy na cześć kolegi, z jb który zmobilizował mnie do ruszenia ociężałej d.... i wznowienia produkcji. Janusze były dzisiaj do pomacania na spotkaniu w Korsarzu gdzie przyszedłem z pięcioma w wyszedłem z jednym. Co do pytań - łuska jest robiona na modelu wzorcowym i w silikon idzie "ze wszystkim" Oczko Tomuś dostaniesz swoje ukleje i obiecuję, że nie będziesz miał powodów do marudzenia a znam Cię nie od dziś i powiem że marudny to Ty jesteś Pfftt


RE: Love-Bait moje przynęty - bysior - 09-03-2014

(08-03-2014, 21:10)prazmol napisał(a): (...) Tomuś dostaniesz swoje ukleje i obiecuję, że nie będziesz miał powodów do marudzenia a znam Cię nie od dziś i powiem że marudny to Ty jesteś Pfftt

Trzymam za słowo Haha A marudny jestem, bo praca uklejek musi być idealna, mówiłem Ci jaka Milczek Pfftt



RE: Love-Bait moje przynęty - prazmol - 09-03-2014

Spoko, będą cuda na kiju tylko najpierw muszę te uklejki odratować bo mi się wzornik złamał ale dam radę.


RE: Love-Bait moje przynęty - bysior - 09-03-2014

(09-03-2014, 08:08)prazmol napisał(a): Spoko, będą cuda na kiju tylko najpierw muszę te uklejki odratować bo mi się wzornik złamał ale dam radę.

Czas masz do końca maja Pfftt


RE: Love-Bait moje przynęty - prazmol - 09-03-2014

A to moje modele testowe, czyli to czego nie dałem sobie rozszabrować ROTFL
Trzeba zakupić kotwiczki i zacząć zrywać.