Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowanie nad Wkrą
#21
Dzięki za zainteresowanieUsmiech
Jeżeli chodzi o Klenie, jutro kolejne podejście! Mam nadzieję, że przynajmniej jakaś 30stka się zaczepi.
Wisnia, wybieram się dzisiaj do Cieksyna w okolicę mostu kolejowego na działkę, niestety będę kompletnie nie mobilny. Godzina przyjazdu też ciężka do określenia, więc może następnym razem.
Odpowiedz
#22
(03-07-2014, 13:39)wisnia napisał(a): a może jutro by w Borkowie się tak koło 18 spotkał pomachać wspólnie ?? ktoś chętny ?

@Wiśnia, byłeś?
Odpowiedz
#23
Nie byliśmy z @ Wiśnia w Borkowie odwiedziliśmy mniejszą rzeczkę. Kilka sztuk kleni połakomiło się na nasze muszyska, ale brania były dopiero późnym popołudniem.
Odpowiedz
#24
Niestety ten weekend się nie udało ale kolejny obowiązkowo sobota i niedziela wkra Usmiech
Odpowiedz
#25
Wisnia to sie spotkamy bo jadę i ja ...
Odpowiedz
#26
I ja też piątek, sobota, niedziela trzy dni z muchą HuraHuraHura
Odpowiedz
#27
U mnie ostatnio funkcjonują w kalendarzu "muchowe środy" Oczko
Odpowiedz
#28
ehhh... kolejne podejście do "Klusek" z muchą i kolejny raz nawet bez jednej zbiórkiUsmiech Chodzę, walczę, próbuję ale nic nie chce się skusić. Wytropiłem z kolegą piękne stadko kleni, mniej więcej +- 15 sztuk, tak jak radziliście podszedłem stosunkowo blisko "kolega zerkał z brzegu". Dostawały muchy praktycznie na nos, ale zero zainteresowania. Zmieniałem, cudowałem zarówno o zmierzchu jak i z rano i wynik 0 sztukUsmiech Czy to jest aż tak ciężki kawałek chleba? Wstawiam do oceny mój zestaw much, z prośbą o radę, może nie trafiłem z doborem i muszę powiększyć kolekcjęUsmiech Zdjęcie robione telefonem, więc z góry przepraszam za jakość.
Odpowiedz
#29
Nie martw się im się coś poprzestawialo i nie biorą w cale my we dwóch z @petso 6 godzin i jeden klocek piotrkowi się trafił Usmiech ale jutro powtórka może będzie ich więcej.
Odpowiedz
#30
Pocieszyłeś mnieUsmiech W przyszłym tygodniu może uda się wyskoczyć i coś przechytrzyć!
Powodzenia jutro w takim razie!
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.