Shrap-Drakers Fishing Forum
24 kilowy szczupak i belly boat
#31
Krzysiu, zwróć uwagę, że ten smok częściowo leży na kolanach łowiącego, więc i nie musi być trzymany pełnym uchwytem za ogon. A ogólnie to za kiepska fota ( za mała, żeby to sprawnie określić).
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#32
(27-01-2012, 11:12)krzyko napisał(a): Przyjżyjcie się uważnie to zdjęcie to kiepski fotomontaż.Bucek ma rację że nie widać rąk a właściwie ręki podtrzymującej ogon ryby.Fizycznie nie da się przytrzymać ryby pod ogon żeby nie było widać dłoni.Z przodu mógł trzymać za pokrywę skrzelową ale z tyłu Dobani? nie to ściema.

Krzysiu przyjrzyj się uważnie tym zdjęciom, tej samej ryby, a myślę że szybko zmienisz zdanie - bo nie ukrywam że założyłem ten wątek trochę prowokacyjnie HahaHahaHaha
[youtube]euI8ts-xO6c&feature[/youtube]
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#33
Reasumując - montując te zdjęcia zapomniał o cieniach ryby Dokuczacz a te w którym stoi to już ewidentna klapa ROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#34
Tylko pytanie, czy to ta sama ryba, bo mi jakoś jedna do drugiej nijak podobna a i łowca zdecydowanie inaczej ubrany, chociażby czapka. Ten zdecydowanie nie wygląda na 24kg.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#35
Dzisiaj trafiłem na wątek na innym forum dot. tego szczupaka i łowiska. Takie łowisko i takie ryby istnieją, jak widać można takie z belly boat'a wyciągać.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szczupak z plykiej wody linekmatch 88 62.888 27-10-2011, 06:32
Ostatni post: galieni
  Szczupak wasze porady arazy 119 107.797 18-09-2011, 11:36
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.