Shrap-Drakers Fishing Forum
24 kilowy szczupak i belly boat
#1
Belly boat nazywany przez polskich wędkarzy też pływadełkiem coraz częściej staje się alternatywą na łowiskach gdzie nie mam możliwości powędkowania z łódki czy z innego większej jednostki tam właśnie jednoosobowy belly boat jest złotym środkiem. Nie wspomniałem o tym przez przypadek ponieważ sam często szczególnie w sezonie letni korzystam z takiego urządzenia na kilku łowiskach gdzie nie ma możliwości powędkowania z łódki a mam przeczucie że czeka na mnie ryba życia. W ten sposób właśnie pewien francuz złowił 24 kilowego szczupaka widocznego na zdjęciu i myślę że na podobnym łowisku, co widać w tle.
Ciekaw jestem czy macie podobne doświadczenia?

[Obrazek: 387326_302445649785889_120025861361203_1...1675_n.jpg]
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#2
Jeżeli to nie fotomontaż to jestem wSzokSzokSzokSzokSzokSzok
(L)
Odpowiedz
#3
HO HO to jest dopiero sztukaSzokSzokSzok
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#4
Pamiętam w którymś numerze WW z zeszłego roku pokazywali wielkie szczupaki złowione we włoskich żwirowniach również z pływadełka.

Kurcze przecież taka ryba na bank potrafi dobrze przeciagnąć w tej dętce po jeziorze, to muszą być emocje!
Odpowiedz
#5
Niezła mamusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#6
(18-01-2012, 19:19)ostry napisał(a): Kurcze przecież taka ryba na bank potrafi dobrze przeciagnąć w tej dętce po jeziorze, to muszą być emocje!
Chrzanie takie emocje, to jakaś ściema, taki szczupak wciągnął by Gościa w te krzaki i wtedy po pływadełku, po rybie i kto wie czy nie po gościu- nie ma szans; nie taka ryba, nie z takiej bali, nie na takim łowisku- i żywego by tak nie trzymał w takich okolicznościach. Ściema na bankFigielek
Odpowiedz
#7
(18-01-2012, 19:28)maniek72 napisał(a): Chrzanie takie emocje, to jakaś ściema, taki szczupak wciągnął by Gościa w te krzaki i wtedy po pływadełku, po rybie i kto wie czy nie po gościu- nie ma szans; nie taka ryba, nie z takiej bali, nie na takim łowisku- i żywego by tak nie trzymał w takich okolicznościach. Ściema na bankFigielek
Maniek,bierzesz 25kg kotwicę i jak Cię ciąga ryba to kotwiczysz Figielek

Odpowiedz
#8
(18-01-2012, 19:28)maniek72 napisał(a):
(18-01-2012, 19:19)ostry napisał(a): Kurcze przecież taka ryba na bank potrafi dobrze przeciagnąć w tej dętce po jeziorze, to muszą być emocje!
Chrzanie takie emocje, to jakaś ściema, taki szczupak wciągnął by Gościa w te krzaki i wtedy po pływadełku, po rybie i kto wie czy nie po gościu- nie ma szans; nie taka ryba, nie z takiej bali, nie na takim łowisku- i żywego by tak nie trzymał w takich okolicznościach. Ściema na bankFigielek

Nie wiem czy ściema czy nie, ale przejrzyj wątek sumowy z zeszłego roku na jerkbait, koleżka z takiej oto oponki jak wyżej łowił całkiem konkretne ryby Pfftt i jakoś je wyciągał skoro pozowały do zdjęć Usmiech
Odpowiedz
#9
(18-01-2012, 19:58)ostry napisał(a): Nie wiem czy ściema czy nie, ale przejrzyj wątek sumowy z zeszłego roku na jerkbait, koleżka z takiej oto oponki jak wyżej łowił całkiem konkretne ryby Pfftt i jakoś je wyciągał skoro pozowały do zdjęć Usmiech
Ale nie w takich krzakachPaluszkiem
Odpowiedz
#10
(18-01-2012, 19:58)ostry napisał(a): (...) koleżka z takiej oto oponki jak wyżej łowił całkiem konkretne ryby Pfftt i jakoś je wyciągał skoro pozowały do zdjęć Usmiech

Można zobaczyć hole ogromnych i 100 razy silniejszych tarponów również z pływadełka.... na muchę!!! Filmy są gdzieś na Shrapie.... więc chyba taki szczupak jest całkiem realny do wyjęcia, choć fakt że łowisko wydaje się być nieco trudne technicznie Mysli Haha

http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szczupak z plykiej wody linekmatch 88 62.888 27-10-2011, 06:32
Ostatni post: galieni
  Szczupak wasze porady arazy 119 107.797 18-09-2011, 11:36
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.