Shrap-Drakers Fishing Forum
Kij na kleniojazie
#31
Kamil, za długo się czaiłeśTak Z perspektywy czasu i ja żałuję, że ją sprzedałem:oczko:

Odpowiedz
#32
i ja o coś zapytam...
myślę o kijku na wiosnę coby dupsko trochę rozruszać i dla zdrowia coś zrobić miast w łódce czy stacjonarnie na brzegu po puszczeniu lodów zadek odmrażać.
sprawa bardzo sezonowa więc wielkich funduszy nie chciał bym inwestować na badyl który będzie góra 5-10 razy w roku dotykany. góra 300 pln (rozwojowa sprawa jeśli kijek przyda się do czegoś ponad klenio-jazie np okonia z brzegu, bowiem większość moich zabawek to króćce łódkowe; jeśli nie - to chętnie niżej)

czego mi brak: 2.7m, gibka ale dość szybka kluseczka, najlepiej z mocą na ew przyłów boleniowy z dolnikiem nie utrudniającym cięcie nadgarstkiem zbytnio (góra 37cm od stopki) i ładująca od 3 gram
wiem duże wymagania jak za tą kasę ale może coś doradzicie

wstępnie co mi się w oczy rzuciło:
Daiwa Exceler Jigger 3-18 2,7 (czy podobne toto do starego power mesha o tych samych parametrach?)
Cormoran Black Bull LRC Jiggerspin 2-15 2,7
konger iri lucky 3-10 2,7
konger dancer 3-14 2,7

co myślicie ?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kij szczupakowy na łódkę. bartolek 24 26.878 24-06-2013, 13:42
Ostatni post: wieslaw-czajkowski
  jaki kij na szczupaka (fenwick) lewy 3 8.323 27-11-2012, 09:38
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.