Shrap-Drakers Fishing Forum
Korba pod sandacze (opad)
#21
(08-01-2012, 18:21)rapa napisał(a): Multiplikator to dla nas coś nowego i trudnego ale w USA i Japonii są popularniejsze niż kołowrotki ze stałą szpulą.

To prawda..

Wystarczy sobie wejść w "kołowrotki" na ebay.com aby zobaczyć jaka większość jest jakich kołowrotków..
Osobiście, mam nadzieję że u nas w Polsce coraz więcej znajdzie się zwolenników tej dziedziny, bo jest ona PIĘKNA i efektywna.
Odpowiedz
#22
Multiki przyciągają oko i rzeczywiście wprawna ręka wędkarza czyni z nimi cuda jeśli chodzi o celność i zasięg rzutu Haha

Co do wodzika chyba najbardziej kontrowersyjnego elementu tej konstrukcji to myślę że rozwiązaniem może być nowy patent Daiwy TWS
http://daiwasports.pl/images/newsletter_daiwa_2.pdf

Strona 12 Usmiech

Kręciłem na sucho i robi wrażenie mam nadzieję że pierwszy dostanę do testów jak tylko wjadą na magazyny Cwaniak
Odpowiedz
#23
Zgadza sie rapa, u nas od jakiegoś czasu trwa moda na casting i ja nie mowie ze casting jest zły, jedyne co mnie w tym śmieszy to jak niektorzy probują na siłę wdrożyć casting do wszelkich technik spinningowych jakby chcieli udowodnić ze castingiem można łowić wszystko i wszędzie. Pewnie i można, tylko po co... Po to żeby być American?
Odpowiedz
#24
No proszę - Faktycznie ciekawe rozwiązanie..

Ciekawe jaki będzie miało to efekt jeśli to oczko "zaklei" lód. Wówczas, nawet jeśli ta zapadka przy nawijaniu nie zamknie w zupełności dostępu do żyłki, to taka szerokość wodzika będzie raczej nierównomiernie nawijała żyłkę na szpulę.. Hm...

@rapa - dzięki za katalog, z pewnością się przyda Oczko

Odpowiedz
#25
@ Szczególnie do łapania okoni na paproszki z 2g główką ROTFL

(08-01-2012, 19:21)caster napisał(a): No proszę - Faktycznie ciekawe rozwiązanie..

Ciekawe jaki będzie miało to efekt jeśli to oczko "zaklei" lód. Wówczas, nawet jeśli ta zapadka przy nawijaniu nie zamknie w zupełności dostępu do żyłki, to taka szerokość wodzika będzie raczej nierównomiernie nawijała żyłkę na szpulę.. Hm...

@rapa - dzięki za katalog, z pewnością się przyda Oczko

No właśnie na sucho sprawia wrażenie że powinno działać a tak naprawdę to dopiero nad wodą się okaże co i jak. Jest szansa że dostanę go w styczniu i wtedy nie odpuszczę testów zimowych.

Katalog nowości wrzuciłem bo nie chciało mi się wycinać strony z PDF,u Bezradny
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.