Shrap-Drakers Fishing Forum
Naprawa wędki
#1
Witam
Mam pewien kłopot z przelotkami z Cormoranie Xenodonie. Wygląda to tak jakby wysechł lakier na omotkach i przelotki przy rzutach wydają charakterystyczne odgłosy. Podejrzewam, że trzeba przewinąć omotki.

Czy orientujecie się może, gdzie można w Warszawie lub okolicach ( poza Salarem na Waliców) dokonać takiej naprawy?
Odpowiedz
#2
@obywatel zrobią Ci to w każdej pracowni czyli np: http://www.fishingcenter.com.pl/kontakt.php
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Matuszewski jest bardzo drogi znam tańsze miejsca i robia porządnie
Odpowiedz
#4
(10-11-2011, 14:44)kaczy napisał(a): @obywatel zrobią Ci to w każdej pracowni czyli np: http://www.fishingcenter.com.pl/kontakt.php
Słyszałem, że naprawiają wędki montowane tylko u nich...

@hairy a podpowiesz gdzie?
Odpowiedz
#5
Daj mi namiary na siebie na priva to powiem ci co i jak
Odpowiedz
#6
Co do Pana Matuszewskiego to był bym bardzo ostrożny, dałem mu kij wykonany przez Daniela Tanona w pracowni X Rods na blanku CD BLR które to blanki sprowadza Pan Irek i ma na nie całkowitą wyłączność tzn. że każdy blank CD musi przejść przez Pana Irka dłonie, Mój kij leżał w pracowni kilka miesięcy bo połamałem szczytówkę tzn. uciąłem jej górny element plecionką.
Pan Matuszewski nie mógł mi dobrać szczytówki oryginalnej-nowej bo CD nie produkuje już blanków w Nowej Zelandii lecz w Chinach i zostały zmienione średnice.
Chciałem by mi tą szczytówkę wkleił lecz odparł że to popsuje całą pracę blanku i że w ogóle to się nie da bo niby jak...
Wysłałem więc kij do Pana Leśniaka, ten Pan skleił mi blank za 50 zł.
Miejsce klejenia wygląda jak troszkę grubsza omotka bo umiejscowione to jest pod przelotką.
Tyle w tej kwestii moim zdaniem.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#7
Hejka!
Czy orientujecie się może czy ktoś w Kielcach może naprawić szczytówkę przeciętą przez plecionkę? Może w sklepie FUX na Paderewskiego? Plecionka dziwnie się plątała przy rzutach, choć dobrze nawinięta - jaka mogła być tego przyczyna?
Pozdrawiam
Przemo
Odpowiedz
#8
Spójrz na to co napisałem w poście wyżej...chcesz mieć pewność to ślij kij do Leśniaka Okok
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
Przemo ty to potrafisz marketing i reklamę rozkręcicHaha
A ta całkiem seri to Przemek ma w zupełności rację.Ja żałuje,że nie podjąlem tej decyzji kiedys....Beczy
Odpowiedz
#10
Cóż Mariuszku dawaliśmy się wodzić za nos MĘDRCOM którzy robili na nas ciężkie pieniądze Dobani
Ale cóż jak to mówi mój kolega "barany są po to by je strzyc"
Reklamę Leśniak robi sobie sam solidną robotą czy to w naprawie kołowrotków czy wędek.
Pozdrawiam.
Shrap-Draker's
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa łączenia typu Spigot walkor 0 5.986 03-05-2015, 15:41
Ostatni post: walkor
  Tuning wędki Krystek 22 27.377 31-10-2013, 19:16
Ostatni post: Grisha
  Szukam wędki pod Bolenia i Sandacza Mariano 8 11.080 24-01-2013, 10:55
Ostatni post: kaczy
  Naprawa blanku Paweł 21 23.836 05-12-2011, 10:17
Ostatni post: moczykij
  Wędki Jaxona tymon 32 37.586 13-04-2010, 18:46
Ostatni post: czermin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.