Shrap-Drakers Fishing Forum
Slammer 360
#11
heheh wlsnie miałem dopisać żeby było co zdjąć. a juz sie okazuje,ze nie ma... spróbój ciasniej nawinąć. zabawy bedziesz troche miał ale może warto. a jak nie to nieś na gwarancję.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#12
Jest plastikowy element, którego zdjęcie pewnie obniży szpule. Tylko, że ten element blokuje trzpień, który przechodzi przez oś więc boje się go wyjąć

Kołowrotek na gwarancji ale kupiony u sąsiadów zza Odry
Odpowiedz
#13
zrob zdjecie i pokaz moze cos wymyslimy
Odpowiedz
#14
Wrzucę wieczorem
Odpowiedz
#15
Może napisz w jaki sposób nawijasz linkę bo możliwe że tu jest pies pogrzebany.
Odpowiedz
#16
Podkład z żyłki, nawijany ze szpuli w wiadrze z wodą.
Plecionka przewijana była ze szpuli innego kołowrotka, na sucho.
Żyłka a potem plecionka przechodziła przez wszystkie przelotki...

Znalazłem w sieci kilka osób, które miały podobny problem, obawiam się, że część kołowrotków na rynku może być poprostu wadliwych.
Odpowiedz
#17
360 niektóre tak maja. To znana sprawa. 260 to się nie zdaza.
Odpowiedz
#18
Witam.

Widać, ze co poniektórzy koledzy nie mieli Penn Slammera w rekach i "doradzają" Usmiech.

W kołowrotku Penn Slammer nie ma podkładek, tak jak w młynkach Shimano, za pomocą których, można ustawić szpule, góra-dól, by zminimalizować nawijanie stożkowe. W Penn Slammer, trzpień na który nakłada się szpule ma "wąsy" na które nakłada się szpule kołowrotka, szpula pod spodem ma dwa rowki, które są idealnie spasowane właśnie na te "wąsy". W tym modelu podkładki nie zdają "egzaminu", tak jak w Shimano. Jedyne wyjście, jakie mi przychodzi do głowy, to własnoręcznie wyprofilowanie szpuli, przed nawinięciem linki.

       

Miałem podobny problem, kołowrotek był zakupiony w Bass Pro Shop w USA. Rozczarowanie ogromne.
Odpowiedz
#19
no teraz wiem o co biega
trzeba by otworzyc korpus kolowrotka i zobaczyc czy na osi glownej w srodku nie ma mozliwosci regulacji dlugosci ruchu gora dol

swojego czasu spotkalem sie z tym w ktoryms ABU
Odpowiedz
#20
(08-09-2011, 08:06)biosteron napisał(a): Miałem podobny problem, kołowrotek był zakupiony w Bass Pro Shop w USA. Rozczarowanie ogromne.


Próbowałeś reklamować?
Mój jest kupiony u Niemca, spróbuje zareklamować, tylko muszą poczekać na kolegę, który kupił dla mnie kołowrotek.
Jak nie zostanie sprzedaż jako uszkodzony lub próba jakiejś przeróbki.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.