Shrap-Drakers Fishing Forum
Boleń od teraz?
#41
I to właśnie w boleniu jest piękne. Lubi się pokazac aby za chwile wyłożyc się z impetem w innym miejscu a my możemy podziwaic te ataki i zapolowac na niego bo próba złowieni tej ryby to polowanie z tropieniem i podchodami Usmiech
Odpowiedz
#42
Witam. W piątek bylem na Bugu i kolega wyjął takiego bolka +50cm zupełnie przez przypadek na gumę z nastawieniem na szczupaka. W następnym tygodniu wracam tam z nastawieniem na bolka bo jest piękną rybą. Jak na początek myślę ze będzie ciężko ale będę próbował. Jeśli ktoś może pomóc w wyborze przynęty to będę wdzięczny. Dzięki.
Odpowiedz
#43
(03-06-2012, 13:13)spinspin napisał(a): Witam. W piątek bylem na Bugu i kolega wyjął takiego bolka +50cm zupełnie przez przypadek na gumę z nastawieniem na szczupaka. W następnym tygodniu wracam tam z nastawieniem na bolka bo jest piękną rybą. Jak na początek myślę ze będzie ciężko ale będę próbował. Jeśli ktoś może pomóc w wyborze przynęty to będę wdzięczny. Dzięki.

Dobór przynęt masz tutaj, wątek świeży, tegoroczny...:
http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2009.html
Mi osobiście najwięcej emocji w czasie ostatniego miesiąca dostarczył Gloog HermesUsmiech
Odpowiedz
#44
Mam woblera bardzo podobnego do tych Hermes-ów ale w zielonych barwach, grzbiet ciemno zielony i w dol przechodzi w jaśniejszy zielony tylko ster ma pod skosem ciekawe czy będzie łowny bo jeszcze go nie ozywałem a szczerze mówiąc moja przygoda z łowieniem zaczęła się dopiero w tym roku bo wcześniej tylko trochę mnie to kręciło ale jak złowiłem pierwsza rybę to mnie wciągnęło.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Boleń z płycizny jarekbialapodl 19 24.011 22-05-2014, 17:46
Ostatni post: witaszek10
  Boleń. Jak szybko? Paweł 7 9.184 09-05-2013, 23:14
Ostatni post: kiks1972
  Boleń na obrotówke qsmil 5 8.488 16-05-2012, 18:44
Ostatni post: sacha
  Boleń żyłka czy plecionka moczykij 39 42.863 12-03-2012, 17:33
Ostatni post: redzi


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.