Shrap-Drakers Fishing Forum
Boleń od teraz?
#1
Witam wszystkich. Wiem że mamy wśród forumowiczów prawdziwych mistrzów od boleni. Moje pytanie to jak teraz złowic boleniaMysli. Tak samo jak w majuBezradny? Szybko i pod powierzchnią? Ogólnie każda rada będzie mile widziana.
Z góry dzięki

Aha łowił ktoś Robinsonem xenonem 3m 10-10gr te ryby? Bo mam taki na oku. Obecnie używam Corteza ale to sandaczowy model.
Odpowiedz
#2
Musisz Mańka wywołać do tablicy...On tu mistrz nad mistrze Figielek
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#3
Do połowy września raczej nic się nie zmienia. Powierzchniowe bolki na szybko. Może mniej się pokazują ale są. A potem to cholera wie gdzie ich szukać bo przy brzegu zostają takie do 35cm. Pewnikiem gdzies przy dnie się pałętają łajchudry. Ale ile tych boleni można łowić 2-3 sezony i uszami wychodzi Usmiech
Odpowiedz
#4
To znaczy mam zamiar łowic z małej łódki na wiosełka. Wszystkie znane mi główki i opaski w okolicach Pułtuska. Znam jednego speca co łowi bolki z opadu ale czy to metoda na późne rapy...
Odpowiedz
#5
(28-08-2011, 20:29)harp napisał(a): Ale ile tych boleni można łowić 2-3 sezony i uszami wychodzi Usmiech
OkokOkok U mnie tez to samo po dwoch sezonach mi przeszla bolenioza. Kompletnie przestaly mnie krecic jakos.
Odpowiedz
#6
Wiesz Andrzeju różnie na to można patrzeć...są takie miejsca i łowiska że jedynym powszechnie i LICZNIE występującym drapieżnikiem jest Bolo właśnie...
I dla tego nie którym ciężko łowić coś innego...Bezradny
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#7
A mi właśnie ta ryba imponuje siłą brania, walecznością i tym że u nas mało kto potrafi ją łowic. Leprzy boleń niż te nasze pistolety i ołówki które pływają w Narwi.
Odpowiedz
#8
Brania piękne,szybkośc imponująca to prawda. U mnie na Wiśle tak jak napisałem do połowy września nie zmieniałem taktyki. Wędka to chyba dużego znaczenia nie ma. 3metry jest ok. Wyrzut raczej w okolicach 40gr (da się takim gwizdnąć przynetą na środek rzeki) przynęty to woblery bo z gumek z jednym hakiem to same spady są.
Odpowiedz
#9
(28-08-2011, 21:36)Grzechu napisał(a): To znaczy mam zamiar łowic z małej łódki na wiosełka. Wszystkie znane mi główki i opaski w okolicach Pułtuska. Znam jednego speca co łowi bolki z opadu ale czy to metoda na późne rapy...

nie tylko na późne rapy...

zaprzyjaźnij się z tym specem Usmiech
Odpowiedz
#10
ja we wrześniu łowiłem tak samo jak na początku sezonu tylko rybki jakieś większe się trafiały
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Boleń z płycizny jarekbialapodl 19 24.011 22-05-2014, 17:46
Ostatni post: witaszek10
  Boleń. Jak szybko? Paweł 7 9.184 09-05-2013, 23:14
Ostatni post: kiks1972
  Boleń na obrotówke qsmil 5 8.488 16-05-2012, 18:44
Ostatni post: sacha
  Boleń żyłka czy plecionka moczykij 39 42.863 12-03-2012, 17:33
Ostatni post: redzi


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.