Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
A tak poważnie to czytałem na ich temat dużo pozytywnych opinii.Moim zdaniem do ceny td dokladasz 200 i jest vission . Z tego co wiem to Darek i Michał mają i chwalą sobie te vissiony.
Odpowiedz
O jakim modelu wędeczki vision myślisz? Kilka ich jest i ceny też są różne.
Odpowiedz
(21-02-2014, 18:23)petso napisał(a): O jakim modelu wędeczki vision myślisz? Kilka ich jest i ceny też są różne.

To była seria attack. U kojota w sklepie była za ok 500 zł. Tak mi się wydaje oglądałem w grudniu. Chłopaki chwaląsobie ten kij ...
Odpowiedz
vision attack podobno wędeczka całkiem fajna dla początkującego, no i cena w granicach rozsądku.
Odpowiedz
Ano mam (y) po Visionie Attacku i powiem tak - to są (jak dla mnie) naprawdę super kije. Ja tam póki co nie myślę o niczym innym. Mi się tym łowi znakomicie.
Odpowiedz
Okok jednak dobrze myślałem i nazwy nie pokrecilem . One chyba kiedyś jakos inaczej sie nazywały ... Jakis lift był czy coś takiego. Ogólnie kto ma to chwali. Coś w tym musi być.
Odpowiedz
W jakiej klasie macie te kijki ?
Odpowiedz
W 4 klasie.
Odpowiedz
Kołowrotek podkład linka
Wszystko ładnie i pięknie ale wytłumaczył by ktoś czy jak jest podkład to go do linki wiązać czy podkład plecionka i dopiero linka?
Odpowiedz
Podkład + linka wystarczy. Plecionke mozna dac zamiast podkladu.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.