Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
Oki czyli nawijam linkę potem dowiazuje plecionke i przewijam na drugą szpule. Albo plecionka/podkład i wiąże linkę Usmiechbez kombinowania.
Odpowiedz
Nawiń podkład na kolowrotek dowiaz linke i gitara Okok
Odpowiedz
Zastanawiam się nad kupnem linki muchowej #5Wf, poleci ktoś cos godnego uwagi powiedzmy do 200 +/-
Odpowiedz
Rio glod mam dwie i jestem zadowolony ale w sklepie 300 zł Bezradny
W dziale 'sprzedam' jest jakieś rio i to chyba wf 5
Teraz z braku rio u Maćka kupiłem vision presentation i po pierwszych testach też jestem zadowolony a linia 50 zł tańsza Okok
Ogólnie polecam kontakt z @kojoto czyli z Mackim coś doradzi na bank Plotki
Odpowiedz
(08-05-2014, 18:53)petso napisał(a): Zastanawiam się nad kupnem linki muchowej #5Wf, poleci ktoś cos godnego uwagi powiedzmy do 200 +/-
Czemu WF?

Odpowiedz
(09-05-2014, 07:43)DarekP napisał(a):
(08-05-2014, 18:53)petso napisał(a): Zastanawiam się nad kupnem linki muchowej #5Wf, poleci ktoś cos godnego uwagi powiedzmy do 200 +/-
Czemu WF?

Chodzi głownie o rzuty rolowane podobno lepiej to wychodzi WF-ką. Chociaż moja "wiedza" w tym temacie na razie głownie jest czysto teoretyczna i pochodzi z różnych for. Obecnie używam cortlanda DT 333pro i rolka wychodzi średnio, chociaż to na pewno brak umiejętności w tego typu rzutach i nie jest to wina linki, a może i samego kija lub źle dobranego zestawu Bezradny Jeszcze sporo nauki przed mną w tym temacie. A może poleci ktoś jakiś cały zestawik kijek +linka który będzie dobrze współgrał. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
Powiedzmy w klasie #4Oczko
Odpowiedz
(09-05-2014, 19:21)petso napisał(a):
(09-05-2014, 07:43)DarekP napisał(a):
(08-05-2014, 18:53)petso napisał(a): Zastanawiam się nad kupnem linki muchowej #5Wf, poleci ktoś cos godnego uwagi powiedzmy do 200 +/-
Czemu WF?

Chodzi głownie o rzuty rolowane podobno lepiej to wychodzi WF-ką. Chociaż moja "wiedza" w tym temacie na razie głownie jest czysto teoretyczna i pochodzi z różnych for. Obecnie używam cortlanda DT 333pro i rolka wychodzi średnio, chociaż to na pewno brak umiejętności w tego typu rzutach i nie jest to wina linki, a może i samego kija lub źle dobranego zestawu Bezradny Jeszcze sporo nauki przed mną w tym temacie. A może poleci ktoś jakiś cały zestawik kijek +linka który będzie dobrze współgrał. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności to na początek powinieneś pokazać jak rzucasz komuś kto mniej więcej wie o co chodzi. Rzuty rolowane linką DT nie powinny być problemem jeśli wykonywane są poprawnie. W przypadku WF-ki o krótszej głowicy, przy dłuższych rolkach przeniesienie energii z rozbiegówki na głowicę staje się sporym problemem co przy lince DT- jeśli tylko wędka to dźwignie nie stanowi większego kłopotu.
Kasę można wydać zawsze, ale dopóki nie jesteś w stanie określić własnych preferencji sprzętowych, skup się na tym czym aktualnie dysponujesz. Moje zdanie jest takie, że prawidłowo dobrany zestaw powinien składać się z wędki, linki i wędkarza, to co komuś może wydawać się odpowiednie Tobie może najzwyczajniej nie leżeć. pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki za radę, czyli pozostaje trenować rzuty najlepiej pod okiem kogoś doświadczonego; może i tak, a kasę zawsze zdążę wydaćOczko
Odpowiedz
A ja z zupełnie innej beczki - jak przechowywać dość duże suche muchy? Mam tu na myśli głównie imitacje jętek majowych, które jak wiadomo zajmują dość dużo przestrzeni, tak, aby nacisk wieka pudełka nie zniszczył ich skrzydełek i ogonków. Są jakieś pudełka, a może jakieś sprytne inne wynalazki? Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.