Shrap-Drakers Fishing Forum
Robinson quratz
#1
Witam Kolegów,

Co sądzicie o firmie Robinson, chodzi mi np, o to czy można ją porównać jakościowo np do Dragona (albo innych firm, jak tak to do jakich ?)

i czy ten kołowrotek nada sie do lekkiego spina do 15-20 g, na jeziorze.

http://allegro.pl/robinson-quartz-pro-matach-2508-nowosc-2011-i1464250849.html


Pozdrawiam!!
Odpowiedz
#2
generalnie to jest tak, ze trzeba byłoby wziąść do ręki i zakręcić. zwłaszcza w tańszych kołowrotkach zdarzają się czasami prawdziwe perełki (w swojej klasie) ale i straszne gnioty. mi się podobał mistrall amundsen - czy jakoś tak. sam na jednej gruntówce mam baltice i 0,50 żyłkę (dobrą) rwę z kołowrotka. chodzi drugi rok i jest git!
Odpowiedz
#3
kup lepiej shimano catana model na ten rok FC albo coś w tym stylu - modele na ten rok z serii alivio/catana/nexave/exange dostały literkę "C"
Odpowiedz
#4
(15-02-2011, 22:49)Krzysztof napisał(a): kup lepiej shimano catana model na ten rok FC albo coś w tym stylu - modele na ten rok z serii alivio/catana/nexave/exange dostały literkę "C"
Ja tez nie zaryzykowalbym robinsona, w sumie sporo kasy jak za ta markę, wolałbym pewnie coś z shimano za podobne pieniądze.
Odpowiedz
#5
hmm czyli generalnie nie jest to jakaś przodująca firma ?
Odpowiedz
#6
(16-02-2011, 18:33)arazy napisał(a): hmm czyli generalnie nie jest to jakaś przodująca firma ?
Dość delikatnie to ująłeś Nie
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robinson Diaflex Zander 240 /10-45g saszaaa2 8 11.780 06-04-2014, 18:12
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.