Shrap-Drakers Fishing Forum
Robinson Diaflex Zander 240 /10-45g
#1
Witam Panowie, czy moglibyście pomóc dobrać mi jakiś dobry kołowrotek do tej wędki?? z góry bardzo dziękujęUsmiech
Odpowiedz
#2
jaki budżet?
Odpowiedz
#3
+/- 500zł
Odpowiedz
#4
Wędka mocna i jak widać z przeznaczeniem na ciężką orkę. Więc i kołowrotek musi mieć moc. Ja bym się zastanowił nad Slammerem, dobrą Daiwą lub tańszym (teraz trochę droższym) Red Arc'kiem. Slammer do spinningu musi być mały, bo jest ciężki. Więc 4000 odpada na starcie, ale już na przykład Spro Red 0 4000 będzie gitara.

A propozycji na rynku jest wiele wiec do wyboru do koloru Oczko
Odpowiedz
#5
Dziękuję Ci bardzo za podpowiedź!Usmiech wędkę kupiłem raczej z myślą o szwedzkich wyprawach, lecz wierzę że nad Zalewem również się sprawdzi Usmiech
Odpowiedz
#6
Na Szwecję i szczupaki to trzeba raczej trochę mniej szybki kij wybrać, mniej ryb Ci będzie spadać przy braniach Usmiech Na zalewie i sandaczach na pewno się sprawdzi Okok
Odpowiedz
#7
Dlatego jeżdżę własnie na "smoki" Usmiech
Odpowiedz
#8
A myślisz że sprawdzi się na okonie?
Odpowiedz
#9
Myślę, że się absolutnie nie sprawdzi Usmiech Z powodu szybkości i twardości, okoń ma miękki/kruchy pysk więc zdecydowanie coś miększego na okonia musisz wybrać, a poza tym na tym kiju nie będziesz widział połowy puknięć Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robinson quratz arazy 5 7.205 16-02-2011, 18:45
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.