Shrap-Drakers Fishing Forum
Robert Hamer "Boleń" znalezione w sieci
#41
(01-02-2012, 08:32)tymon napisał(a): Najlepsze miejsca na ołówek to bełty za główkami choć i kusił też ryby ze stojącej wody.
Dlatego tak ważna szczególnie do ołówka i uklei jest długość kija, by pozwalała ona na pracę nadgarstkiem i wszystko było szybko przenoszone na drugi koniec linki.

No tak, czyli dla mnie odpadaUsmiech
Ja na bolka używam długich, dość miękkich kijków i żyłkiBezradny
Odpowiedz
#42
Wiem Paweł, wielokrotnie to powtarzałeś, że jak boleń to tylko długi kij i żyłka.
Ale żeby poprawić Ci humor - też tak kiedyś miałem Haha
Teraz widzę zdecydowaną przewagę krótszej wędki i plecionki. Wszystko zależy od sposobu łowienia z jakim mamy do czynienia w sezonie.
Jeden lubi brunetki, drugi blondynki a trzeci tylko pełne skrzynki Haha Tak to już jest.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#43
(01-02-2012, 07:45)tymon napisał(a): Cena wzięta z kosmosu - przebitka 400% Haha
O w mordkę misia Hura.ale mi Tomek zrobiłeś prezent.Taki ołówek to jak akcje na giełdzie, cenka idzie w górę i w górę.Muszę się zastanowić czy nie szkoda nim rzucać ROTFL

Odpowiedz
#44
Krzysiu, spokojnie mam jeszcze jakieś Mysli naście szt. Oczko
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#45
(01-02-2012, 09:51)tymon napisał(a): Krzysiu, spokojnie mam jeszcze jakieś Mysli naście szt. Oczko

To masz zamrożoną niezłą kaskę Haha
Odpowiedz
#46
ROTFLROTFLROTFL
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#47
Nawet udało mi się dokopać do filmu ze mnąUsmiech Cieszę się, że się podobał, a to dopiero początek boleniowych przygódUsmiech

RH LURES TEAM powoli zaczyna się szykować już do sezonuHura
Odpowiedz
#48
Ilustracja filmowa na temat łowienia bolenie na przynęty powierzchniowe RH i nie tylko.Robert Hamer łowi tą techniką od 1992 r., kiedy na parkiecie królowały niepodzielnie prymitywne ołowianki. W wolnej chwili zmontowany będzie z archiwaliów film jak rodziła się ta metoda rapowania. [youtube]ed0UQztWvJc[/youtube]
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#49
3:32 min

Fala za przynętą, doświadczyłem takich widoków. Rewelacyjne brania Okok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#50
Tymon, fajnie że zamieszczasz takie filmiki Okok Tylko zamieszczaj je wcześniej - łatwiej nam będzie przetrwać zimę Haha Pozdrawiam Papa2
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warto przeczytać - ciekawe arty w sieci bysior 1 8.075 09-01-2013, 17:41
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.