Shrap-Drakers Fishing Forum
Robert Hamer "Boleń" znalezione w sieci
#21
Filmik kozak !!!!Oklasky Okok Oklasky Okok
Odpowiedz
#22
(24-01-2012, 20:03)tymon napisał(a): Najnowszy film Roberta. Klasa sama w sobie.

[youtube]2qpPH8ukeVs[/youtube]

Jeżeli naprawdę istnieje raj, to właśnie tak wygląda. I chciałbym do niego trafić Prosi
Odpowiedz
#23
Film jest rewelacyjnyOklasky.Super,że go wrzuciles.Jest motywacja na sezon 2012Okok
Odpowiedz
#24
OklaskyOklaskyOklasky aż miło popatrzeć Usmiech dzięki Tymon za filmik Oczko
Warto mieć marzenia i uśmiechem witać nowy dzień Oczko
Odpowiedz
#25
Świety film, oby do maja Haha
Odpowiedz
#26
Znalazłem ostatnio w WP bodaj z 1999r dość obszerny artykuł o łowieniu boleni, przynętach, łowcach etc. Na jednym ze zdjęć przynęt boleniowych pokazano gumy Roberta Hamera, które sądząc po kształcie obciążenia jak i samej gumy są protoplastą uklei RH w obecnej formie...
Odpowiedz
#27
zapodaj fote @janek,bo napewno to old school Roberta wynalazków o których niewielu miało pojęcieOczko

Apropos filmiku to gratki dla @KiksaOkok
Odpowiedz
#28
(25-01-2012, 16:49)Król Tarcho napisał(a): Apropos filmiku to gratki dla @KiksaOkok

królu ale to dla tymona gratki Okok



ps. aby do maja
Odpowiedz
#29
(25-01-2012, 16:55)marcist napisał(a):
(25-01-2012, 16:49)Król Tarcho napisał(a): Apropos filmiku to gratki dla @KiksaOkok

królu ale to dla tymona gratki Okok



ps. aby do maja

To wszystko przez to,że wylookałem filmik dosyc pózno i na ostatniej stronie byl film od Krzyska ale brawka oczywiście dla obydwu kolegów za czujnośc w temacie boleniowych nowinekOkok
Odpowiedz
#30

Tak Królu, gratki dla Tymona to on zamieścił filmik. W moim poście znalazł się bo obsługę komputera mam w jednym palcu - wskazującym Hejka
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warto przeczytać - ciekawe arty w sieci bysior 1 8.075 09-01-2013, 17:41
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.