Shrap-Drakers Fishing Forum
Górny wymiar ochronny
#21
Podpisane - poszło!!Usmiech
Odpowiedz
#22
Już Klub Gaja przyłączył się do wniosku WŚ o górne wymiary ochronne. Ten sam klub co bronił karpia i grzmiał na rybaków, że go w ogóle mają czelność trzymać w stawach jak ma prawo żyć na wolności. Przecież, tu cytat, "karp też ma rodzinę". Jeszcze Seremet dawał paliwo na takie pomysły, jednak za dobrze nie skończy, będzie miał prawdopodobnie sprawę o przestępstwo w związku z nagonką medialną na stawiarzy.

Debil debila pogania i bije mu brawo DobaniDobaniDobaniDobaniDobaniDobaniDobani

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#23
Parawka poszłaHura
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#24
(25-01-2011, 02:34)arazy napisał(a): a moim skromnym zdaniem, bardzo dobrym pomysłem jest zwiększenie dolnego wymiaru ochronnego. Co do samej kultury, i wychowania, to chyba nalezy zacząć już w szkole podstawowej , a to i tak nie daje pewności, bo jak młody ma ch...owy przykład u tatusia to i tak nic z tego nie będzie Smutny

według mnie pewnym rozwiązaniem które zmusiło bym do przestrzegania przepsiów są ogromne kary finansowe, których złamanie dało by do myślenia czy opłaca się być mięsiarzem ...
Okok Dokładnie !
(wytłuszczenie moje *)

Odpowiedz
#25
Popisać sobie możemy, a i tak będzie jak jest. Nie wierzę w etykę wędkarzy, a kto jest bez winy niech rzuci we mnie kamieniem. Jakoś dziwnie jestem spokojny Usmiech. Film jest już w sieci od dłuższego czasu.
Nie mam złudzeń i nie widzę sensu w biciu piany na forach. Zacznijmy od siebie, sprzątajmy, wypuszczajmy i pakazujmy dobry przykład. Efekty same przyjdą, bez ustaw, których i tak nikt nie przestrzega i nie egzekwuje.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.