Shrap-Drakers Fishing Forum
Bagna u Mańka
#21
Jedno z kilku Usmiech

   
Odpowiedz
#22
(03-06-2014, 07:16)sacha napisał(a):
(03-06-2014, 06:31)maniek72 napisał(a): dzicz jest troche mniejsza, tak naprawdę to już nie sa to "bagna" .
Czy chcesz powiedzieć że do starorzecza dojedzie normalnym autem ?
No teraz nie, ale przy mniej deszczowej pogodzie i normalnej wodzie tak.

Odpowiedz
#23
No to kilka fotek;
Odpowiedz
#24
No widze ze konkretna inwestycja ManiusOklasky. Musimy wpasc do Ciebie w lipcu na dwie nocki. Pychowke tez przytargales?
Odpowiedz
#25
(03-06-2014, 21:03)andrew napisał(a): No widze ze konkretna inwestycja ManiusOklasky. Musimy wpasc do Ciebie w lipcu na dwie nocki. Pychowke tez przytargales?
Nawet dwie Oczko Z tym, że jedna na Bugu mam schowaną Cwaniak Oczywiście- wpadajcie.
Odpowiedz
#26
Masz tam fajny kawałek wody.Super to urządziłeś Okok
Odpowiedz
#27
(03-06-2014, 21:03)andrew napisał(a): No widze ze konkretna inwestycja ManiusOklasky. Musimy wpasc do Ciebie w lipcu na dwie nocki. Pychowke tez przytargales?

Mariusz, widzę realizację planu Haha : Andrew zgarniecie mnie ze sobą? Usmiech

Odpowiedz
#28
Jasne ze Ciebie zgarniemy. Trzeba by tylko termin ustalic jakis sensowny
Odpowiedz
#29
Super Andrzejku Usmiech To ustalimy bliżej lipca termin - Mariusz szykuj się Pfftt
Odpowiedz
#30
super to wygląda, obejrzałem fotki z tego portalu do którego zamieściłeś link. Można było by zorganizować takie spotkanie integracyjne ,zlot, fajne łowisko no i graniczny Bug
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.