Shrap-Drakers Fishing Forum
Bagna u Mańka
#1


Witam. Mam do zaoferowania porządne łowisko i pokoje nad granicznym Bugiem w okolicy Woli Uhruskiej. Łowisko, to około 10ha lustra wody naturalnych (choć pogłębianych i remontowanych) starorzeczy. Zasadniczo utrzymanych w naturalnej formie, czyli nie zarybianych (prócz ryb, które łowię na Bugu i przerzucam Haha ) Bużyska, z wartych zainteresowania ryb obfitują w duże ilości szczupaka i lina. Oczywiście kilka kroków obok- do dyspozycji najpiękniejsza rzeka Europy. Do zaoferowania mam też kilka pokoi; 2-4 osobowe, do tego pełen dostęp do kuchni, grila, itd. To nie jest budynek w którym ktokolwiek mieszka, więc jest spora swoboda.

Łowisko i nazwijmy to umownie na razie "agro" jest jeszcze oficjalnie nie uruchomione, na razie że tak powiem chcę "pomacać rynek", skonsultować się z potencjalnymi "klijentami". Nie ma jeszcze strony www, reklamy itp. Dlatego też potrzebuję Was, żeby podpytać, poradzić się, pokazać... no i oczywiście nieco zarobić, bo się już trochę wypłukałem Smutny

Jeżeli chodzi o koszty, to wymyśliłem sobie, że zechce od Was 60zł za dobę (łowienie plus mieszkanie) a 40 od Waszych niełowiących żon, dzieci, kochanek, przyjaciół.

Jeżeli macie jakieś pytania, to tutaj lub na PW.
Odpowiedz
#2
Maniek, może wrzuć kilka zdjęć łowiska i ewentualnie pokoi Usmiech
Odpowiedz
#3
Dodam jeszcze, że to łowisko te realizacja marzenia mojego życia. Trafiają się dni, że kontakt z rybą jest co drugi rzut. Niszczu, tu jest kilka zdjęć, myślę, że nie złamie regulaminu;
http://www.sumowapasja.pl/forum/viewthread.php?thread_id=379&rowstart=140
No i te zdjęcia były robione na początku kwietnia, teraz to wszystko wygląda o niebo lepiej.
Odpowiedz
#4
Słynne juz te Twoje bagna sie zrobiły. Mnie to zawsze tam ciągnie w te rewiry. Moze zawitał kiedy... Powodzenia życzę!!!
Odpowiedz
#5
(01-06-2014, 17:41)Peter napisał(a): Słynne juz te Twoje bagna sie zrobiły. Mnie to zawsze tam ciągnie w te rewiry. Moze zawitał kiedy... Powodzenia życzę!!!
Bo już parę osób było, choć na razie sami znajomi, ale najwyższy czas otworzyć to szerszej rzeszy, tym bardziej, że mam już zaplecze; pokoje, prysznice itd. Okolica przecudna, wkoło same rezerwaty, Parki Krajobrazowe, obszary chronione, no i wkoło wije się piękny, dziki graniczny Bug. Oczywiście jeżeli chodzi o samą rzekę, to też służę radą, transportem, załatwiam zezwolenia itd.
Odpowiedz
#6
Słyszałem i Ja o Twoich rewirach.Może wrzuć jakieś info na FB.Teraz to wg mnie najszybsze zródło informacjiUsmiech
Odpowiedz
#7
(01-06-2014, 20:32)Król Tarcho napisał(a): Słyszałem i Ja o Twoich rewirach.Może wrzuć jakieś info na FB.Teraz to wg mnie najszybsze zródło informacjiUsmiech
Co tu "słuchać" trzeba przyjechać i samemu ocenić. Kurde nie mam FB i www, ale chyba najwyższy czas będzie coś z tym zrobić.
Odpowiedz
#8
Maniek, wyślij mi na priv. nr. tel. Wpadłbym z wielką chęcią Usmiech
Odpowiedz
#9
Byłem, widziałem, łowiłem - polecam każdemu Usmiech
Odpowiedz
#10
No ładnie Mariusz się pobudowałeś.

Co do agro i cen z okolicy to masz po sąsiedzku w Sobiborze konkurencję(ale tylko noclegi)
Wejdź sobie na ich stronę i zobacz cennik
http://www.siedliskosobibor.pl/

a najlepiej podjedź i z nimi pogadaj (ludzie z Lublina w tym aktor) Oczko
http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.