Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowy regulamin połowu ryb na wodach okręgu Ciechanów
#11
(28-11-2013, 21:04)bzooora napisał(a): Ten zapis z 5cm. przynętami genialny w swej prostocie. Ja bym go pocisnął do 3cm. Ale wiadomo jak to jest. Przepis będzie martwy bez kontroli SSR, PSR.

Ale teraz możesz legalnie dać w zęby pseudowędkarzowi który macha 10cm twisterem w kwietniu rzekomo za kleniem :oczko:

A na poważnie to OC jest mistrz, przeciera szlaki którymi powinny pójść inne okręgi
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#12
"3. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia obowiązuje na wszystkich wodach nizinnych zakaz połowu na żywą i martwą rybę oraz przynęty spinningowe dłuższe niż 5 cm." - genialny zapis!
U nas podobnie:
http://www.pzw.org.pl/gorzow/wiadomosci/87162/60/zmiany_w_regulaminie_amatorskiego_polowu_ryb
Odpowiedz
#13
(03-12-2013, 13:16)chojny83 napisał(a): "3. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia obowiązuje na wszystkich wodach nizinnych zakaz połowu na żywą i martwą rybę oraz przynęty spinningowe dłuższe niż 5 cm." - genialny zapis!
U nas podobnie:
http://www.pzw.org.pl/gorzow/wiadomosci/87162/60/zmiany_w_regulaminie_amatorskiego_polowu_ryb


Fajnie,że nie tylko u nas zmiany na lepsze Oklasky

Gdyby jeszcze zmienić te limity...
6szt.kleni i jazi to reklamówa ryb...
Odpowiedz
#14
(03-12-2013, 18:09)DarekP napisał(a): Gdyby jeszcze zmienić te limity...6szt.kleni i jazi to reklamówa ryb...
ale taka średniej wiekościFigielek

Odpowiedz
#15
no i w Okręgu Ciechanowskim nie ma od dawna rybaków... a jak jeszcze Narew była w OC to też wtedy kilka lat nie było rybaków (na obszarze, który dzierżawił OC)... bajka...

szkoda tylko, że Narew należy do mazowieckiego...
Odpowiedz
#16
(03-12-2013, 21:20)Krzysztof napisał(a): no i w Okręgu Ciechanowskim nie ma od dawna rybaków... a jak jeszcze Narew była w OC to też wtedy kilka lat nie było rybaków (na obszarze, który dzierżawił OC)... bajka...

szkoda tylko, że Narew należy do mazowieckiego...

Niestety. I raczej się to nie zmieni na lepiej prędko jak wiesz Krzysiek.

Brawo za te przepisy w OC dla Dyrektora Oklasky A gumy do 5 cm, o których zresztą usłyszałem pierwszy raz to klasa pomysł! Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky

Odpowiedz
#17
Bardzo ładne rozwiązanie. Ale jako osoba z okręgu siedleckiego mam pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumiem:
Zapłacę składkę na 2014 w OS. Żeby łowić na wodach OM i OC muszę więc z braku porozumień zapłacić drugą pełną składkę okręgową w którymś z tych okręgów, czy tak?
Czy można być członkiem PZW w dwóch okręgach jednocześnie?
Odpowiedz
#18
(04-12-2013, 08:24)sacha napisał(a): Bardzo ładne rozwiązanie. Ale jako osoba z okręgu siedleckiego mam pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumiem:
Zapłacę składkę na 2014 w OS. Żeby łowić na wodach OM i OC muszę więc z braku porozumień zapłacić drugą pełną składkę okręgową w którymś z tych okręgów, czy tak?
Czy można być członkiem PZW w dwóch okręgach jednocześnie?

Niestety nie możesz być członkiem w więcej niż jednym kole. Jeżeli zapłacisz w Siedleckim, to jak chcesz łowić na wodach OM musisz opłacić wody OM a jak na OC to OC. Porozumienia obowiązują tylko członkow danego okręgu. Jak chcesz łowić w OC i OM płacisz pwłną stawkę w obu okręgach.
Odpowiedz
#19
(04-12-2013, 08:24)sacha napisał(a): Bardzo ładne rozwiązanie. Ale jako osoba z okręgu siedleckiego mam pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumiem:
Zapłacę składkę na 2014 w OS. Żeby łowić na wodach OM i OC muszę więc z braku porozumień zapłacić drugą pełną składkę okręgową w którymś z tych okręgów, czy tak?
Czy można być członkiem PZW w dwóch okręgach jednocześnie?


Jeżeli chcesz łowić na wodach OM,OC,OS dla Ciebie najlepszym wyjściem wydaje się być wykupienie składki członkowskiej i okręgowej w OC oraz okręgowej w OS.Tylko wtedy nie korzystasz z porozumień OS.
Pozdrawiam.

Odpowiedz
#20
(04-12-2013, 12:20)DarekP napisał(a):
(04-12-2013, 08:24)sacha napisał(a): Bardzo ładne rozwiązanie. Ale jako osoba z okręgu siedleckiego mam pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumiem:
Zapłacę składkę na 2014 w OS. Żeby łowić na wodach OM i OC muszę więc z braku porozumień zapłacić drugą pełną składkę okręgową w którymś z tych okręgów, czy tak?
Czy można być członkiem PZW w dwóch okręgach jednocześnie?


Jeżeli chcesz łowić na wodach OM,OC,OS dla Ciebie najlepszym wyjściem wydaje się być wykupienie składki członkowskiej i okręgowej w OC oraz okręgowej w OS.Tylko wtedy nie korzystasz z porozumień OS.
Pozdrawiam.

Tak to chyba właśnie wygląda. Na OM jeszcze doliczasz kasę za trolling na Zegrzu, jeśli trolujesz.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.