Shrap-Drakers Fishing Forum
I wiślany zlot drakersów odwołany
#31
Dziękuję Wam za słowa otuchy. Jest gorzej niż źle z remontem, bo co wykonam kolejny ruch odnajduję nowe rzeczy do zrobienia. Jestem na etapie kija i marchewki. Może do końca września się uporam. Skoro zacząłem coś remontować to trzeba to zrobić dokładnie i z głową, aby nie utopić kasy. Odnośnie zlotu to sprawa wygląda tak jak napisał Rapa. Teraz nie dam rady, ale do końca roku jeszcze troszkę zostało, więc pomyślimy jak się uporam z tym wszystkim. A czasu teraz mniej bo wróciłem do pracy. Na rybkach nie byłem od 02.08 i nie wiem kiedy pójdę-może za miesiąc. Takie życie. Jeszcze raz was przepraszam.
Odpowiedz
#32
Masz rację jak się brać do pracy , to należy ją wykonać dobrze .A przygodę z Wisła możemy odłożyć na Jesień.Okok
Odpowiedz
#33
Tymon - wszystko zrozumiałe. Mysle teraz o remoncie by tak jak napisał KAZ zrobic to powoli, z głową i nie zmarnowac pieniążków
Sprawy ryb musza w tym czasie zejśc na dalszy plan i to dla wszystkich w takich okolicznościach byłoby zrozumiałe
Trzymaj się.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlot nad Wkrą - kwiecień Shrap-Drakers Fishing 80 62.450 06-03-2010, 10:20
Ostatni post: maselinho


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.