Shrap-Drakers Fishing Forum
I wiślany zlot drakersów odwołany
#1
Information 
Od dnia 15.VIII mam 10 dni urlopu więc pasuje na bank, aby zorganizować zlocik. Proponuje oczywiście Wisłę. Z dopłatami jak będzie taka potrzeba załatwię. Miejsca dużo, więc 2-dniowe posiedzenie mile widziane. Mam nadzieję, że przemyślicie moją propozycję i zagościcie w moich stronach. A daleko nie jest. Sprawą organizacyjną się zajmę i miejsce zaklepię. Metody połowu dowolne. Udostępniam sprzęt pływający w postaci pontonu. Prowiant we własnym zakresie lub zrzuta i wtedy ja wsio na zamówienie kupię. Decyzja należy do was. Czekam na wasze poparcie. Byłbym szczęśliwy i zadowolony. Proszę o wpisywanie się na listę chętnych na udział.
Odpowiedz
#2
Ja jestem chętny na milion procent!!!
We wcześniej proponowanym terminie 22-23.08
Odpowiedz
#3
Tymon ja generalnie też chętny, może jak więcej nas będzie nie będę się tak bał tej wielkiej Wisły Figielek A masz jakieś foty miejscówek i wody na której planujesz obozować Drakersów? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
ja w tym terminie wyjezdzam do 3miasta...Smutny
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#5
Ja również wstępnie się zapisujęUsmiech
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#6
Termin oczywiście jak Paweł napisał 22-23 VIII. Foty wstawię jutro, bo dziś już nie mam siły. Trzeba iść spać, bo chyba rano zrobię powtórkę. Dziś bez brania. Woda skoczyła o jakieś 30cm. Ale komary to już przeginają totalnie. Wygoniły mnie wcześniej z nad wody. Żeby chociaż troszkę wiało.
Odpowiedz
#7
Bardzo kilka fotek by sie przydało. Bo widok pięknej wody podziała napewno i wielu Drakersów zgłosi swój akces na to wiślane spotkanie.
Bo Wisła jest piękna!!!
Liczę, Tymon, że również krótko scharakteryzujesz tę wodę. To oczywiście w najbliższym czasie.
Bysior, naprawdę nie ma co się bać! W Wiśle naprawdę można (i trzeba) się zakochać!
Jest dzika, szalona, ale i potrafi obdarzyć wytrwałego wędkarza.
Dla mniej wprawnych w wiślanych połowach Tymon napewno malutki wykład przedstawi.
Tymon, piszesz, że Wisła skoczyła u Ciebie kilkadziesiąt centymetrów. Ja zamierzam jutro ten mini przyborek wykorzystać.
Zobaczymy jak efekty.
Odpowiedz
#8
Raptem 30cm.Ale popsuło mi troszkę charakterystykę miejscówki. Komary nie pozwoliły już na zmianę. Jeżeli woda spadnie, a spaść ma to wszystko wróci do normy. W Wiśle wędkowanie nie jest wcale trudne. W razie co służymy z Pawłem pomocą. Ale myślę, że wszyscy damy radę. Do jutra i czekam na info. Paweł połamania.
Odpowiedz
#9
Oto fotki miejsca, gdzie poluję za bolkiem. A miejsce na zlot wybiorę odpowiednie i wtedy fotki wkleję. Dziś jadę na zwiady.
Odpowiedz
#10
jestem ! Usmiech))

(31-07-2009, 13:21)tymon napisał(a): Oto fotki miejsca, gdzie poluję za bolkiem. A miejsce na zlot wybiorę odpowiednie i wtedy fotki wkleję. Dziś jadę na zwiady.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlot nad Wkrą - kwiecień Shrap-Drakers Fishing 80 62.450 06-03-2010, 10:20
Ostatni post: maselinho


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.