Shrap-Drakers Fishing Forum
pomysl na mala lodz...
#21
Nie rozumiem czemu właśnie taki wymiar łódeczki wybrałeś. Przecież nawet metr dłuższa na dach każdego samochodu wejdzie, a i z pięćdziesięcioma kilogramami idzie sobie poradzić przy załadunku w pojedynkę. Jeśli twoim celem było posiadanie najmniejszej łódeczki w okolicy to też fajnie i szanuje to. Jeśli zaś chodzi o stabilność jednostki to problem częściowo powinno załatwić dorobienie kila, tak z pięć centymetrów wysokości przez całą długość dna. W kil proponuje wlaminować pręt zbrojeniowy o średnicy 20 mm . Chodzi o skupienie środka ciężkości poniżej linii wody. Manewr z kilem całkowicie zmieni nautykę jednostki, da się z tego łowić stojąc. Z ciekawością będę obserwował dalsze losy mikro-łodzi. Życzę powodzenia!
Odpowiedz
#22
Buzki

Kil jest i ma aż 7 cm, wymiar taki żeby zmieściła się do samochodu.
Odpowiedz
#23
HuraKrzyk
Odpowiedz
#24
Beczy
Miałem nadzieję, że jeszcze w długi weekend uda mi się popływać tym maleństwem, lecz problem z transportem pokrzyżował mi plany (muszę kupić bagażnik).
Wnerw
Odpowiedz
#25
Deska czy kajak a może Deska SUP?
Odpowiedz
#26
Taka sama deska tylko z wiosłami jak przy skiffach i sposób na poprawienie stabilności
Deski SUP do celów wędkarskich.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.