Shrap-Drakers Fishing Forum
Lil Bug
#11
Ja w Inselu pytałem znajomego i potwierdził twoje słowa że dopiero w maju...


(07-02-2013, 22:44)kojoto napisał(a): Ktoś pytał o te przynęty czy już mamy w sklepie. Będą prawdopodobnie w...maju Pfftt
Mam nadzieję,że jednak pojawią się wcześniej.

Odpowiedz
#12
(08-02-2013, 14:44)andrew napisał(a):
(08-02-2013, 12:56)atb69 napisał(a):
(08-02-2013, 11:33)andrew napisał(a):
(08-02-2013, 10:58)bzooora napisał(a): Problem z Wobi polega na ich dostępności.
Problem z Wobi to jakosc wykonania i osprzetu. Mam kilka tych robaczkow ale strach troche jak wezmie 50tak klen w przelewie.

Czyli co się dzieje? demolka?

Rozginaja sie te kotwice, trzeba wymieniac od razu. No i klejenie sterow jest takie ze jak trafisz woblerem w kamien to czesto wypadaja. Tak mialem tez w boleniowych Wobi ze stery trzeba bylo wklejac od nowa. To mnie troche zrazilo. Moze teraz poprawili ten slaby punkt.

Tutaj sa starannie wykonane, z solidnym osprzetem no i lowne smuzaki. http://www.corona-fishing.pl/Katalog,produktow/Przynety_-_CF_Hand_Made/Smuzaki/NIGRI__-_SURF/6,88,250
@andrew smużaków nigri z CF nie testowałem, ale mam kilka diverów....i powiem szczerze że robią robotę, wczesnowiosenne jazie z wkry je uwielbiają...szczególnie kombinację czarny+złotyHaha
Odpowiedz
#13
kotwice i stery to nie problem, zawsze można wymienić. Haha
A ten Lil Bug to plastikowy podobno będzie, taka wydmuszka Boisie
Odpowiedz
#14
Odgrzewam kotleta...Widział je już ktoś?
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#15
Ja je widziałem i macałem...na pokazie Dragona w zeszłym roku Usmiech

A w sklepach będą pod koniec maja. Nic się nie zmieniło....
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#16
Ale termin wybrali ja nie mogę! Szkoda że nie w lipcu lub w listopadzie...
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#17
Też tak Przemku uażam choc patrząc na aurę za oknem chyba wiedzą co robiąHaha
Odpowiedz
#18
Odświeżam temat. Wobler był zapowiadany na maj. Czy ktoś go już widział w jakimś sklepie?
Odpowiedz
#19
Według info od @Kojoto to na koniec maja,więc jeszcze kilka dni zostało do oficjalnego odsłonięciaUsmiech
Odpowiedz
#20
W sklepie mówili, że prędko się nie pojawiąNerwus
A jak myślicie z jaką ceną wyskoczą?
Ja obstawiam ok 20-25 zł
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.