Shrap-Drakers Fishing Forum
Lil Bug
#1
Ktoś pytał o te przynęty czy już mamy w sklepie. Będą prawdopodobnie w...maju Pfftt
Mam nadzieję,że jednak pojawią się wcześniej.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#2
Nawet w katalogach jest napisane, że w maju. Ja z wielką chęcią już bym nabył Nerwus 3cm. będzie ważył ponad 4 gramy. Już widzę jak to będzie latać na 3m. kiju i 16tce Cwaniak Jednak widok za oknem odrobinę studzi mój zapał...
Odpowiedz
#3
ale bywa,ze to co jest napisane ,ze np w maju to bywa wczesniej a to co napisane,ze już to bywa po sezonie Pfftt

no salmo pozazdrościło bromb i takie coś zrobili Usmiech Ja już te robactwo w ręku trzymałem na pokazie dragonaUsmiech
Nawet niezłe Oczko


(07-02-2013, 23:53)bzooora napisał(a): Nawet w katalogach jest napisane, że w maju. Ja z wielką chęcią już bym nabył Nerwus 3cm. będzie ważył ponad 4 gramy. Już widzę jak to będzie latać na 3m. kiju i 16tce Cwaniak Jednak widok za oknem odrobinę studzi mój zapał...

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
Osobiście od Bromb wolę smużaki Wobiego. Mają mocniejszą pracę boczną, ale dużo gorzej z dostępnością. Bardzo ciekawi mnie praca tych Salmiaków. Jak chodzą podobnie do Wobich i latają daleko, to jesteśmy w domu Cwaniak Mam nadzieję, że szybko pojawią się w sklepach i nie będą kosztować powyżej 20zł.
Odpowiedz
#5
@bzooora patrząc na to co się dzieje na rynku i ceny salmiaków, to raczej mało prawdopodobne że będą poniżej 20pln, chyba że 19,90Figielek

Pisząc o smużakach "wobiego" masz na myśli imitację żuczków i innego typu robactwa czy po prostu smużaki? Nigdy ich nie używałemMysli

Odpowiedz
#6
Konkretnie o tych po środku, stonce, biedronce i białasku. http://www.woblerywobi.com/data/storage/attachments/5efc53a5bc9c0f8a46cce0a61ae56a4b.jpg
Innych nie testowałem. Nie byłem zadowolony z wyników, kiedy używałem na Warszawskiej Wiśle Bromby. Zupełnie przypadkiem kupiłem od czermina pierwszego Wobiego. Wyniki momentalnie się poprawiły. Potem kupiłem większe modele. Kiedyś nawet zrobiłem porównanie tego samego dnia rzucałem na przemian 3cm. Brombą i 3cm. Wobim. Kolega, który ze mną był robił to samo. Wobi zdecydowanie bardziej odpowiadał kleniom. Może to właśnie kwestia tej mocniejszej pracy bocznej. Może na innych łowiskach wygląda to inaczej, nie wiem. Problem z Wobi polega na ich dostępności. Od "producenta" musisz zamówić przynajmniej 10 sztuk. W sklepach w Warszawie bywają, ale w bardzo małej ilości i szybko się rozchodzą. Wiem, że w Bassie mają być jakoś w marcu.
Odpowiedz
#7
(08-02-2013, 10:58)bzooora napisał(a): Problem z Wobi polega na ich dostępności.
Problem z Wobi to jakosc wykonania i osprzetu. Mam kilka tych robaczkow ale strach troche jak wezmie 50tak klen w przelewie.
Odpowiedz
#8
(08-02-2013, 11:33)andrew napisał(a):
(08-02-2013, 10:58)bzooora napisał(a): Problem z Wobi polega na ich dostępności.
Problem z Wobi to jakosc wykonania i osprzetu. Mam kilka tych robaczkow ale strach troche jak wezmie 50tak klen w przelewie.

Czyli co się dzieje? demolka?
Odpowiedz
#9
Na Wiśle,szczególnie poniżej bergielków klenie i jazie mają zębiska jak szczupaki i sandacze.Ja zakłdam im mini koszulki kevlaroweHahaHaha
@Kojoto mam nadzieje,że puścisz info przez Tarchomińskich zwiadowców jak Lil Bug będzie dostepnyOczko tylko ciiiiiiii żeby inni nie wiedzieliJezyk_oko
Odpowiedz
#10
(08-02-2013, 12:56)atb69 napisał(a):
(08-02-2013, 11:33)andrew napisał(a):
(08-02-2013, 10:58)bzooora napisał(a): Problem z Wobi polega na ich dostępności.
Problem z Wobi to jakosc wykonania i osprzetu. Mam kilka tych robaczkow ale strach troche jak wezmie 50tak klen w przelewie.

Czyli co się dzieje? demolka?

Rozginaja sie te kotwice, trzeba wymieniac od razu. No i klejenie sterow jest takie ze jak trafisz woblerem w kamien to czesto wypadaja. Tak mialem tez w boleniowych Wobi ze stery trzeba bylo wklejac od nowa. To mnie troche zrazilo. Moze teraz poprawili ten slaby punkt.

Tutaj sa starannie wykonane, z solidnym osprzetem no i lowne smuzaki. http://www.corona-fishing.pl/Katalog,produktow/Przynety_-_CF_Hand_Made/Smuzaki/NIGRI__-_SURF/6,88,250
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.