Shrap-Drakers Fishing Forum
Porozumienia 2013
#11
Dziady z OMPZW jakby ciut lepiej, ale tak czy inaczej opłacam 2-3 okręgi... Bezradny
Odpowiedz
#12
(12-12-2012, 11:26)turkućpodjadek napisał(a): Fajnie fajnie cały Bug nasz
NoooooooHuraod wpłynięcia do Polski do ZZ możemy łowić na składkę siedlecką.
(oby było co)

Odpowiedz
#13
Niestety sąsiadujące okręgi Bielsko Biała i Katowice nie potrafiły się dogadać, czego efektem jest to, że żeby łowić na kanale Dwory w miejscowości Przeciszów (małopolska), będę zmuszony zapłacić kolejne 100pln za wody Katowickie... BTW, paranoja, żeby gospodarzem największej rzeki okręgu Bielskiego były Katowice...YyyyZly
http://www.pzwbielsko.pl/wody.pdf
Odpowiedz
#14
Czy mogę należąc do okręgu Mazowieckiego wykupić tylko składkę w okręgu siedleckim? Niestety trochę pojechano po bandzie z wysokością składki za ten rok,a w sakwie mej coraz mniej.
Odpowiedz
#15
Wczoraj wysłałem pytanie do Okręgu Lublin z pytaniem czy gdy u nich opłacę składkę na wody górskie (czyli stanę się członkiem tegoż okręgu) to mogę wędkować na wodach nizinnych z porozumienia? Otrzymałem odpowiedź, że... nie ponieważ trzeba być członkiem ich okręgu, a ja nie to 66zł + 170zł. Poprawcie mnie ludziska z okręgu lubelskiego, może tam trzeba przejść próbę ognia by stać się członkiem o/ LBN?

Nie wiedzą co piszą, zakręcą się sami Pies

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#16
(07-01-2013, 21:47)cazador napisał(a): Czy mogę należąc do okręgu Mazowieckiego wykupić tylko składkę w okręgu siedleckim? Niestety trochę pojechano po bandzie z wysokością składki za ten rok,a w sakwie mej coraz mniej.
Przyznaję że nie bardzo rozumiem Twój post. Po pierwsze primo, jak należysz do OM a zapłacisz składkę w OS to będziesz należał do OS, czy nie tak?
A po drugie primo, po co płacić w OS jak OM ma z OS porozumienie?
Ja co prawda mieszkam w W-wie ale od kilku lat płacę w OS w kole w Sobieniach. Wielu kolegów z SD wiem że płaci w okręgu ciechanowskim a mieszkają na terenie OM, są też tacy co podobnie jak ja płacą w OS.


Odpowiedz
#17
Teraz wszystko wiem kolego Sacha.Gwoli sprostowania chodziło mi czy trzeba wymienić w OS Leg. członkowską z widniejącym numerem i stemplem OM. Ale czytam że nie ma z tym problemu.Pisałem do koła nr.16 w Sobieniach ale nie otrzymałem odpowiedzi.Będę się starał to załatwić telefonicznie.
Odpowiedz
#18
(08-01-2013, 20:38)cazador napisał(a): Będę się starał to załatwić telefonicznie.
Wysłałem Ci na maila namiary.

Odpowiedz
#19
Dziękuję bardzo.Namiary przejęte,tylko działać!
Odpowiedz
#20
Należąc do OM, chciałbym w tym roku połowić trochę na Wieprzu i Tyśmienicy. Wygląda na to że muszę zapłacić albo całą składkę na OL, albo wykupować pozwolenia tymczasowe? To lepiej opłaca się zapisać się do OS bo wtedy mam łowienie w lubelskim i w mazowieckim w ramach składki i porozumienia, dobrze rozumiem?

Połowa składki o której pisał @Bizonik dotyczy tylko okręgów bezpośrednio sąsiadujących czy również sąsiadujących z porozumieniami?

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.