Shrap-Drakers Fishing Forum
Czas goni nas :)
#11
U mnie wieczorem padalo a teraz leje Bezradny
Odpowiedz
#12
(31-05-2012, 22:10)wojtek_b napisał(a): Zostało jeszcze 50min Haha Deszczu brakHura Ciekawe czy pierwsze ogary zaraz ruszą w las ROTFL

Znając życie to Naczelny odliczał minuty do godziny 0 gdzieś nad Królową Haha
Odpowiedz
#13
(01-06-2012, 06:28)moczykij napisał(a):
(31-05-2012, 22:10)wojtek_b napisał(a): Zostało jeszcze 50min Haha Deszczu brakHura Ciekawe czy pierwsze ogary zaraz ruszą w las ROTFL

Znając życie to Naczelny odliczał minuty do godziny 0 gdzieś nad Królową Haha

Coś w tym stylu byłoHahaHejkaHuraCwaniakHura
Odpowiedz
#14
No i jak panowie pierwsza nocka ?
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#15
Ja dopiero przed Usmiech Na razie stoję w mega korku, potem 8h w pracy i dopiero ogień Haha
Odpowiedz
#16
Ja byłem dzisiaj punkt 0 Usmiech Niestety z pagajem bez silnika więc obskakiwałem do 8.00 rano dwa filary jednego mostu Oczko Godzina jeden płytki, godzina drugi głęboki - efektem były dwa puknięcia - nie zacięte niestety tylko ściągnięte gumy. No i dziś wstąpiłem do klubu Fenwicka Haha A pogoda? Lało od startu... po dwóch godzinach przestałem już wylewać wodę z łódki, w przystani rano miałem wody po kostki Oczko
   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#17
A myślałem, że tylko Trociarze mają tyle samozaparcia, żeby walczyć z pogodą od pierwszych godzin nowego sezonu. Widać Sandaczowcy(czy SandalarzeOczko to równie zacięta nacja Pfftt
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#18
(01-06-2012, 10:25)bysior napisał(a): Ja byłem dzisiaj punkt 0 Usmiech Niestety z pagajem bez silnika więc obskakiwałem do 8.00 rano dwa filary jednego mostu Oczko Godzina jeden płytki, godzina drugi głęboki - efektem były dwa puknięcia - nie zacięte niestety tylko ściągnięte gumy. No i dziś wstąpiłem do klubu Fenwicka Haha A pogoda? Lało od startu... po dwóch godzinach przestałem już wylewać wodę z łódki, w przystani rano miałem wody po kostki Oczko

Zacznij się przyzwyczajać do takich wyników Haha Haha Haha Księżniczka teraz się odwdzięczy za te Twoje zdrady ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czas wielkiej wody Paweł 13 16.850 24-05-2010, 11:17
Ostatni post: tom76


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.