Shrap-Drakers Fishing Forum
Czas goni nas :)
#1
Tongue 
Serwus!

Czy tylko ja z niecierpliwością wyczekuję 1-ego...Ostrzę kotwy, wybieram woblery, typuję miejscówkiJezyk_oko? A może w Was też się objawia już nocne sandaczów łowienie Zawstydzony ? Bo przecież czerwiec tuż tuż i nie mogę się doczekać kiedy powiem...

   
Odpowiedz
#2
Ja zamierzam uderzyc od polnocy 1go na nocne lowy jesli tylko pogoda pozwoli. W maju bylem nad Wisla z wedka raptem trzy razy ale bez wedki troche wiecej i pare bankowek namierzylem. Na bolenia zupenie nie mam cisnienia ale nocne pieski to zupelnie cos innego. Lubie ten klimacik nocnych Wislanych pluskow, to wolne sciaganie woblera, te zmagania z agrafkami przy latarce. A po polnocy to juz nawet komary spia Usmiech
Odpowiedz
#3
Ja urlop na pierwszego już zaklepany Hura
Nad wodą zamierzam być w pierwszych minutach sezonu, coby do przedświtu "ostukać" się z zaczepami i kamieniamiHejka
Trzy miejscówki oczywiście wytypowane, woda będzie taka jak teraz, może kilka centymetrów spadnie...
Plan to oczywiście woblery, ale parę gumek też wezmę, a co tam...Haha

Ale i tak wezmę kilka boleniowych przynęt, żeby jak ranek już będzie w pełni porzucać i za tym drapieżnikiemHura
Odpowiedz
#4
Nie będę ukrywał - na mętnookie w tym roku się nastawiam. Haha
Na razie praca praca, od soboty będę nad Bugiem, ale cokolwiek wrzucę do wody pewnie dopiero 4go.
http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz
#5
A może by tak spotkać się szerszą grupką Usmiech? I postraszyć troszkę nad wodąROTFL
Odpowiedz
#6
(29-05-2012, 18:16)wojtek_b napisał(a): A może by tak spotkać się szerszą grupką Usmiech? I postraszyć troszkę nad wodąROTFL

Oj, dla mnie na przykład - pierwsze nocne wyjścia na sandacze to jednak samotne wyjściaUsmiech

PS. Wojtku, przeniosłem wątek do Rozmaitości, Off-topic nie jest miejscem na sandaczeHaha
Odpowiedz
#7
Ja również nie mogę się doczekać Czerwca i przetestowania kogutów Kojota. Jeżeli jednak czerwiec zacznie mi się i skończy jak Maj to strach myśleć.
C&R
Odpowiedz
#8
Biorąc pod uwagę zapowiadaną na piątek pogodę (a właściwie antypogodę) -rozpoczęcie sezonu sandaczowego może być dość ekstremalne...Hura
http://meteo.icm.edu.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2012053000&row=406&col=250&lang=pl&cname=Warszawa

Może się pomylą...ProsiProsiProsi
Odpowiedz
#9
Im gorsza pogoda tym lepszaFigielek. Ja po cichu liczę na deszcz.
Odpowiedz
#10
Zostało jeszcze 50min Haha Deszczu brakHura Ciekawe czy pierwsze ogary zaraz ruszą w las ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czas wielkiej wody Paweł 13 16.850 24-05-2010, 11:17
Ostatni post: tom76


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.