Shrap-Drakers Fishing Forum
Potrzebna pomoc z gumkami :)
#21
A może to: (troszkę pobawiłem się programem graficznym)

Dragon-Durex

   


Przepraszam Prosi Prosi Prosi

Już nie zaśmiecam wątkuOkok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#22
(09-03-2012, 20:45)Krystek napisał(a): A może to: (troszkę pobawiłem się programem graficznym)

Dragon-Durex




Przepraszam Prosi Prosi Prosi

Już nie zaśmiecam wątkuOkok


Trochę mały ogonek, będzie słabo pracować w opadzieHaha , ale można trochę grosza przyoszczędzić bo w Wiśle pełnego tego pływa i samo się czepiaHaha
Odpowiedz
#23
(09-03-2012, 20:26)andrew napisał(a): Dragona gumy sa przereklamowane. Fatty daje rade ale poza tym to szkoda forsy w wiekszosci rodzajow lowniejsze sa gumy innych producentow.

Ja myślę że masz rację i to dużo racji. Żadna firma nie ma takich technologi i super sprzętu jak Dragon Haha marketing mają taki że sprzedali by piasek na środku pustyni ROTFL

@ Wojtku pracuję cały czas nad ofertą na sezon ale to raczej mało prawdopodobne.

@ Krystek nie strasz mnie bo teraz będę dwa razy sprawdzać zanim założę .... ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#24
Gumy dobrze trzymają się na tych główkach, nie spadają ROTFL

Przepraszam i wróćmy do tematuOkok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#25
(09-03-2012, 21:01)Krystek napisał(a): Gumy dobrze trzymają się na tych główkach, nie spadają ROTFL

hahahahaha, dobre
Odpowiedz
#26
U mnie mega skuteczne w zeszłym sezonie były krąpiki fatty i phantom'y szare z brokatem i pomarańczowym brzuszkiem Usmiech
Odpowiedz
#27
fatty i u mnie się sprawdził. Strasznie podoba mi się jego praca... Oraz Lunatic Usmiech
Najmniejsze fatty zielone z ciemnym grzbietem polecam na okonie Usmiech
Sama wędka wędkarzem nie czyni
Odpowiedz
#28
Zgodnie z przedmówcami polecam Fatty. Sina perła 7,5 cm obudziła agresję w niejednym szczupaku, zwłaszcza jeziorowym. Z konkurencyjnych firm polecam Relaxa Clonay. Jeziorowe okonie bardzo go lubią Mniam
Odpowiedz
#29
(09-03-2012, 20:45)Krystek napisał(a): A może to: (troszkę pobawiłem się programem graficznym)

Dragon-Durex

Przepraszam Prosi Prosi Prosi

Już nie zaśmiecam wątkuOkok

Takie gumy chyba raczej zawsze kiepsko pracują w opadzie, ha Haha Haha Haha Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz
#30
(10-03-2012, 15:52)morouk napisał(a):
(09-03-2012, 20:45)Krystek napisał(a): A może to: (troszkę pobawiłem się programem graficznym)

Dragon-Durex

Przepraszam Prosi Prosi Prosi

Już nie zaśmiecam wątkuOkok

Takie gumy chyba raczej zawsze kiepsko pracują w opadzie, ha Haha Haha Haha Oczko Oczko Oczko
Nie pracująBezradny
GasnąROTFL
Moim skromnym zdaniem warto sobie zostawić kilka egzemplarzy, w różnych kolorach i rozmiarach, na rzeczne oranie tego oto, kilera.
   


"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.