Shrap-Drakers Fishing Forum
Potrzebna pomoc z gumkami :)
#1
Wink 
Zapełniam szafę gumami Dragona. Które modele, kolory, wielkości uważacie za warte uwagi a które omijać szerokim łukiem. Ja używam generalnie dwóch modeli ale przecież nie mogę mieć 200 paczek lunaticów Haha
Każdy podpowiadający otrzyma sensowny rabat na wymienione przez siebie gumki ROTFL
Odpowiedz
#2
Relax wypuścił identyczne gumy tylko że o wiele bardzie miękkie.
A przede wszystkim tańsze Usmiech
Odpowiedz
#3
hehe ja to z sentymentu Lunatica polecam Pfftt heheehe także dochodzi jeszcze więcej tych modeli Usmiech

szczególnie brązowe z pieprzem Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
(08-03-2012, 21:23)hairy napisał(a): Relax wypuścił identyczne gumy tylko że o wiele bardzie miękkie.
A przede wszystkim tańsze Usmiech

Ale nie wypuścił takiej szafy jak Dragon ROTFLROTFLROTFL chce ją mieć a żeby mieć trzeba mieć gumy itd itp Haha I tak niewielka fanaberia jak na moje wyskoki zakupowe Muza

@ jasne Maćku zapisze sobie żeby nie zapomnieć PffttPffttPfftt
Odpowiedz
#5
(08-03-2012, 21:45)rapa napisał(a):
(08-03-2012, 21:23)hairy napisał(a): Relax wypuścił identyczne gumy tylko że o wiele bardzie miękkie.
A przede wszystkim tańsze Usmiech

Ale nie wypuścił takiej szafy jak Dragon ROTFLROTFLROTFL chce ją mieć a żeby mieć trzeba mieć gumy itd itp Haha I tak niewielka fanaberia jak na moje wyskoki zakupowe Muza

@ jasne Maćku zapisze sobie żeby nie zapomnieć PffttPffttPfftt

hahaha no koniecznie Usmiech Bo taki spis modeli to nie sposób zapamiętaćUsmiech
No ten szczupak z awatara to wlasnie na lunatica brązowego z pieprzem.

a żeby było jaśniej to takie mi i rybkom przypadły do gustu:

S-60-105
S-01-120
S-01-301
S-02-001
S-03-140
S-10-300
S-20-185

Usmiech



C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#6
bardzo łowne są fatty,na Narwii szczupale zagryzają aż miło.
Odpowiedz
#7
Bandit też smakuje zębatym z Narwi .
Odpowiedz
#8
Dzięki biorę wszystko pod uwagę bo muszę nabyć zaledwie 400 opakowań Usmiech
Odpowiedz
#9
Potwierdzam słowa Mańka o Fatty, z tym, że od siebie dodaję, że nie tylko na Narwi ale również zagrywają aż miło na Warmi Usmiech Fatty musisz mieć Rafał! Zółte, sine z niebieskim - koniecznie ! Oczko
Odpowiedz
#10
Dzięki. Pewnie po weekendzie będę klecił to zamówienie Pfftt
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.