Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Ja z pewnością w konkursie udziału nie wezmę, bo więcej tu czytam niż piszę, a nie chcę by ktokolwiek przypiął mi łatkę łasego na woblerki Usmiech W każdym razie jako osoba czerpiąca niejaki zysk z fotografii mam nadzieję, że zwycięzcą na najładniej ubarwionego jazia nie zostanie osoba z podobnym zdjęciem jak poniżej...

(20-02-2012, 16:21)garbus napisał(a): coraz cieplej za oknem więc chyba czas wyruszyć na łowy a poniżej fota Jacka (poza konkursem) jako mała rozgrzeweczka przed pierwszymi łowami HahaHahaHaha
więcej zdjęć Jacka można obejrzeć w jego autorskiej galerii - tutaj

[Obrazek: Jasko-kolor.png]

Okaz piękny, umiejętności wędkarskie na pewno tysiąckrotnie większe niż moje, ale przez zboczenie muszę napisać, że tak nasycony HDR nie odzwierciedla rzeczywistości. Mam nadzieję, że zwycięzca postara się odzwierciedlić rzeczywiste piękno tej rybki, a nie photoshopowanego na 20 warstwach stwora jak z gazet glamour Usmiech

Do wszystkich userów piszę jednak, że zdaję sobie sprawę iż zdjęcie które wstawił garbus, a autorem jest Jacek ma służyć niejakiemu poglądowi. Jeśli ktoś lubi efekty HDR, ma takowe zdjęcia w albumie to chwała mu i oby dalej tworzył swoje archiwum. Miło oglądać tak piękne rybki, ale nie wypaczajmy w ten sposób konkursu
Odpowiedz
Widzę wszyscy śpią. Ryba na rozgrzewkę po za konkursem. Z dzisiaj ... tak z dzisiaj. Białe grzywy na rzece nigdy niczego nie przekreślają. Dodam że to nie jedyna sztuka która dziś współpracowała.

[Obrazek: dsc08495i.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz
Piękny, wczesnowiosenny.Muza
Wielkie brawa JakubOklaskyOklaskyOklasky
pozdro. waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
(11-03-2012, 19:36)Jakub Podleśny napisał(a): Widzę wszyscy śpią. Ryba na rozgrzewkę po za konkursem. Z dzisiaj ... tak z dzisiaj. Białe grzywy na rzece nigdy niczego nie przekreślają. Dodam że to nie jedyna sztuka która dziś współpracowała.

[Obrazek: dsc08495i.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny

Gratulacje OklaskyOklaskyOklaskyOklasky Już wiem kto dziś połowił Haha
Odpowiedz
I to jest ten impuls, do wyruszenia nad rzekę.
Tak poza konkursem, gratkiOkok
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
Ładnie zaprezentowana ryba Okok. Z jaziem to nie takie proste, bo wyrywa się paskudnik, a ten spokojny jak dziecko Haha
Odpowiedz
Kuba. Piekny RYB - gratki ogromniaste !!!!!!!!!!!!!!!! OklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Woooooow !!!!
Odpowiedz
Oklasky piękny ryb Oklasky Jakub Okok Oklasky
Odpowiedz
(11-03-2012, 20:18)krzyko napisał(a): Ładnie zaprezentowana ryba Okok. Z jaziem to nie takie proste, bo wyrywa się paskudnik, a ten spokojny jak dziecko Haha

Bo to stary ryb był. Stare spokojniejsze. Nie raz już mi pewnie się przyglądał aż się zlitował bo wiedział co go czeka. Dzięki chłopaki. W tym tygodniu mam sporo pracy ale będę się starał odwiedzać rzekę. Starał po to byście nie zapomnieli że konkurs trwa.

[Obrazek: dsc08496cy.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.