Shrap-Drakers Fishing Forum
service
#11
(09-12-2011, 17:42)anguiler napisał(a): Moje mają już po naście lat i je znam oraz wymagają żeby do nich zajrzeć. Jak teraz kupię sobie coś nowego, to już sobie dam spokój i oddam w fachowe ręce, bo już coraz mniej chce mi się tym bawić Usmiech
Paweł,mój Aero i Sustain mają po 23 lata ale chyba coś tam stuka.
Znaczy mam jeszcze kilka innych ale do tamtych mam sentyment.

Odpowiedz
#12
23 lata bez otwierania? Hura

Ja też mam do swoich sentyment, dlatego muszę renimować tego, co naśladuje mi teraz kałacha Usmiech
Odpowiedz
#13
A ja wszystkich zaskocze.Do wiślnanego spinu(15-40)używam kkręciołka TICA już 7 rok.Może nie jest idealny ale daje radę.Nie rozkręcany i nie konserwowanyKwadr
Odpowiedz
#14
(10-12-2011, 12:11)anguiler napisał(a): 23 lata bez otwierania? Hura
Nie,na 10 lecie zafundowałem im przegląd techniczny a i chyba 2 lata temu oddałem do przeglądu.
A przy okazji pytanie (najpewniej do Rapy) :
Jak się nazywa model Daiwy bez łożyska oporowego? Nie pamiętam nazwy modelu a tak mnie korci żeby nabyć i chciałem się zorientować czy warto?

Odpowiedz
#15
Sweepfire, ale jest też chyba kilka innych.
Odpowiedz
#16
(10-12-2011, 13:43)wojtek_b napisał(a): Sweepfire, ale jest też chyba kilka innych.

Uprzedził mnie Wojtek Oczko
Odpowiedz
#17
(10-12-2011, 13:43)wojtek_b napisał(a): Sweepfire, ale jest też chyba kilka innych.
Nie,jakaś inna nazwa albo na A albo na E.

Odpowiedz
#18
Zaufałem p. Leśniakowi i posłałem mu swoją " Czarną Mambę" i Stradica. W Stradicu oprócz naprawy łożyska oporowego montowane będzie również łożysko zamiast tulei na podparciu korbki. Ciekaw jestem efektów..
Odpowiedz
#19
ja mam problem z Bayronem (wolny bieg)podczas konserwacji odkryłem ,że powstała wyrwa 2-3mmBoisie w głównej zębatce czy pan o którym piszecie będzie w stanie coś z tym zrobić jak coś poproszę o namiary.
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#20
(11-12-2011, 09:35)gusto napisał(a): ja mam problem z Bayronem (wolny bieg)podczas konserwacji odkryłem ,że powstała wyrwa 2-3mmBoisie w głównej zębatce czy pan o którym piszecie będzie w stanie coś z tym zrobić jak coś poproszę o namiary.

Główne koło przekładni to tylko wymiana na nowe
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.