Shrap-Drakers Fishing Forum
Geneza Shrapa
#11
no i mnie zastrzliłes Bysiorek nie znalem tej historyjki i mysle ze skoro mamy teraz tak fajna stronke to warto by bylo moze to spisac w postaci artu i wrzucic co by i nowi mogli to łatwiej znaleść
Odpowiedz
#12
Stary testament Shrap Drakers. Księga powstania Usmiech
Fan cykady.
Odpowiedz
#13
noooo ja też pierwszy raz widzę tego posta, a Pana Bednara (vel Zberka z moich czasów jak dobrze kojarzę)to nie widziałem wiekiiiiiii, niech no ja go spotkamPfftt
Odpowiedz
#14
no i to mnie się podobaOkok ,historia z życia wziętaOklasky
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#15
Ostr Znalazłam ten wątek całkiem przypadkiem , też zastanawiałam się nad nazwą (jej pochodzeniem) a tu proszę Oklasky czemu zawdzięczamy nazwę Mysli wielkiej przyjaźni i herbatce z wkładką ... Przeczytałam z dużym zaciekawieniem i myślę ,że mało osób zna tę historię a warto sie z nią zapoznać Oczko
Odpowiedz
#16
hehehe i wszystko jasne Usmiech a ja po slownikach latałem żeby zobaczyc co to znaczy Usmiech Ale tez na poczatku od razu z rapalką mi sie to skojarzyło Usmiech

fajneUsmiech Oklasky
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#17
Haha Przyznam się szczerze że i ja po słownikach i po Internecie szukałem Bezradny Oklasky
Odpowiedz
#18
Jak już odgrzebaliście ten temat, to ogłaszam mini konkurs Usmiech Do wygrania czapeczka z daszkiem Jaxona Usmiech

Kiedy powstał Shrap? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#19
Bysiorku wiem tyle że w grudniu mija 6 lat
"shrap - drakers"OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky
pozdrawiam waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zagłosuj na Shrapa - II ETAP! KONKURS POLSKI INTERNET 2012 bysior 10 15.077 03-12-2012, 18:20
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.