Shrap-Drakers Fishing Forum
Jak anonimowo , załatwić kłusola ?
(04-11-2011, 12:18)jacek_bp napisał(a): ... Jednak spokojna acz stanowcza rekcje mogła nastąpić, o ile oczywiście mieliście czas na wyjaśnianie władzy w czym rzecz.
...

Tak, tylko rozmawiamy czysto teoretycznie ponieważ:

1. Nie wiadomo kim była kobieta (wiemy, że siedziała w sklepie).

2. Nie było reakcji, a siatka została.

Możemy się sprzeczać co by było gdyby ta pani miała wąsy...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
(04-11-2011, 12:18)jacek_bp napisał(a): Marcin czy ja napisałem, ze trzeba było wydzierać się tam i skakać sobie do gardeł ze sprzedawcą?

Nie, nie pisałeś a i na przysłowiowe "huki" to można co najwyżej z dzieckiem porozmawiać.
Odpowiedz
Przedwczoraj tak pięknie użarliśmy z jedynym osobiście znanym mi Drakersem tego kłusola że aż miło Haha Hura Hura Haha Haha Haha Haha Haha Zdjęliśmy dwie siaty ( na moje oko nówki sztuki Cwaniak ) Idąc za ciosem zrobiliśmy " tuning " jednej z jego pychóweczek Haha Trzeba się k.... integrować z lokalną społecznością !!!! Haha Haha Haha Haha a nie krzyczeć w necie " J.... kłusoli ! ..." Jak się chce to można Haha Haha Haha Tylko trzeba się liczyć z tym że to nie internet i jest wysoce prawdopodobne to że trzeba będzie sobie spojrzeć w oczy z podniesioną gardo Paluszkiem
Odpowiedz
Ciekawe czy to go cos nauczy Mysli

Za odwagę brawka Moczykij Oklasky i życzę Ci abyście nie żywili do siebie urazy nawzajem Oczko - Ty do Niego że ryby Ci kłusuje , a On do Ciebie, że mu sprzęt podtuningowałeś HahaHaha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
(27-05-2012, 20:21)Wozik77 napisał(a): ... że mu sprzęt podtuningowałeś HahaHaha

Znaczy się oczko na wieloryba ROTFL Również życzę pokoju Figielek
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak ułatwić sobie wędkarskie życie witaszek10 3 4.681 04-12-2014, 09:47
Ostatni post: michaln
  Wydatki nad Zegrzem, czyli jak się bawić to się bawić... bysior 10 10.694 25-04-2014, 07:08
Ostatni post: sacha
  Jak wam minął poniedziałek? rapa 54 50.663 22-08-2011, 09:56
Ostatni post: rapa
  jak usunąć slady po taśmie scotch turkućpodjadek 7 10.631 31-05-2011, 15:55
Ostatni post: hapnik
  Jak wyjąć haczyk :) harp 8 13.347 10-02-2011, 19:08
Ostatni post: turkućpodjadek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.