Shrap-Drakers Fishing Forum
Jak anonimowo , załatwić kłusola ?
#1
Witam !
Dziś zauważyłem , że na około trzech kilometrach . Jaki kol wiek do jazd , do Narwi jest odcięty Zly W dość prosty i skuteczny sposób . Ktoś po prostu zaorał ciągnikiem , Wszystkie możliwe dojazdy do wody Bezradny Nie tylko moim zdaniem , jest to robota miejscowego kłusola . Wiadomo nie ma dojazdu , mniej wędkarzy i Straż rybacka ma trudniej zaskoczyć ...Do rzeczy wie ktoś , jak to wygląda to od strony prawnej ? Jak to k... mogę załatwić anonimowo ? Anonimowo dlatego że od nie dawna też jestem miejscowy i nie chce sobie narobić wrogów . ( nie tak sobie jak moim bomblom ) Z góry dziękuję za wszelkie rady .
Odpowiedz
#2
(21-10-2011, 19:54)moczykij napisał(a): Jak to k... mogę załatwić anonimowo ? Anonimowo dlatego że od nie dawna też jestem miejscowy i nie chce sobie narobić wrogów . ( nie tak sobie jak moim bomblom ) Z góry dziękuję za wszelkie rady .

Kominiarka 25zł
Czarny jednoczęściowy kombinezon robotniczy 40zł
3/4 80cm rurka ocynk 12zł

Widok obitego kłusola następnego ranka bezcenny Jezyk_oko.

Tak na poważnie to sprecyzuj pytanie bo ja nie kumam o co chodzi.
Odpowiedz
#3
To że ktoś jest " wieśniak " nie oznacza że może sobie orać gdzie popadnie i jak mu pasuje Nerwus Mam nadzieje że Salmo_Salar Wyczerpie temat wszelkich możliwości , Ewentualnie może Pani Jola Haha
Odpowiedz
#4
Dojazdy znajdują się na terenie prywatnym? Jeżeli ta droga jest tylko dlatego, że ktoś się przyzwyczaił i została tak wyjeżdżona, że wszyscy z niej korzystają (mówimy o terenie prywatnym, łąka, pole też do tego się zalicza) to według mnie nie masz do niej roszczeń. Co innego gdy mamy do czynienia z drogą gminną.

Opisz gdzie ta droga się znajduje. Łatwiej będzie pomóc.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#5
Salmo Solar wyjątkowo ma rację, niektóre drogi tak naprawdę nie istnieją- to są miejsca którędy się jeździ- nie drogi. I nie wierze że facet zaorał drogę gminną, tak samo jak nie wierzę że zaorał działkę sąsiada. A tak właściwie to w dość prosty sposób można to sprawdzić; tutaj; http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/ szukasz miejsca, i oglądasz działki; widzisz czy na mapie jest wyodrębniona droga czy nie.
Odpowiedz
#6
To są tz " wspólnoty " .Prawie każdy mieszkaniec wioski ma w tym udział . ( Ja nie mam ) Są to pastwiska na których jest ( na zaoranym odcinku) starorzecze , kilka żabich dołów , rosną jałowce i samosiejki różnych drzew . Nie została odcięta jedna droga tylko kilka . Nie umiem tego za bardzo opisać . Jak dziś będę nad Narwią , to strzele fotki , zobaczycie jak to wygląda .
Odpowiedz
#7
Słusznie zuważył Salmo i pozostali koledzyKwadr jeśli to są prywatne grunty to nic w tej sprawie się nie da zrobić,Bezradny ale jeśli to jest droga gmina to taka rzecz nie powinna się wydarzyć.Paluszkiem
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#8
(22-10-2011, 07:24)Kaz napisał(a): Słusznie zuważył Salmo i pozostali koledzyKwadr jeśli to są prywatne grunty to nic w tej sprawie się nie da zrobić,Bezradny ale jeśli to jest droga gmina to taka rzecz nie powinna się wydarzyć.Paluszkiem

Zawsze można skorzystać z rady Marcina HahaHahaHaha
Odpowiedz
#9
Z tego co wyczytałem droga powiatowa z definicji nie będzie prowadzić w takie bezludne miejsca, bardziej pasowała droga gminna.

Z opisu, który Nam przedstawiłeś wynika jednak, że to jednak prywata. Dosyć podobną sytuację mam nad Bugiem nieopodal wsi Woroblin. Przed wyjazdem ze wsi i wjazdem na łąki stała kiedyś tablica, że to teren prywatny i bla bla bla... Teraz stoi "mapka", wymalowane dwie drogi, a w rzeczywistości są jeszcze dwie inne, jedna nawet bardzo ważna dojazdówka. Jak myślisz, ktoś respektuje to? Rozumiem, że mogą mu krowy płoszyć, pastucha niszczyć, łąkę rozjeżdżać, ale drogi od początku jak tam jeździłem nie zmieniły swojego położenia. Poza tym właściciel nie używa jeszcze środków przymusu bezpośredniego jedynie załatwia to poprzez tabliczki.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#10
(22-10-2011, 10:01)Salmo_Salar napisał(a): Z tego co wyczytałem droga gminna z definicji nie będzie prowadzić w takie bezludne miejsca, bardziej pasowała droga powiatowa.
Salmo
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale jest raczej odwrotnie; pomiędzy polami to jeszcze nigdy nie drogi powiatowej, w bezludne miejsca prowadzą właśnie drogi gminne.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak ułatwić sobie wędkarskie życie witaszek10 3 4.681 04-12-2014, 09:47
Ostatni post: michaln
  Wydatki nad Zegrzem, czyli jak się bawić to się bawić... bysior 10 10.694 25-04-2014, 07:08
Ostatni post: sacha
  Jak wam minął poniedziałek? rapa 54 50.663 22-08-2011, 09:56
Ostatni post: rapa
  jak usunąć slady po taśmie scotch turkućpodjadek 7 10.631 31-05-2011, 15:55
Ostatni post: hapnik
  Jak wyjąć haczyk :) harp 8 13.347 10-02-2011, 19:08
Ostatni post: turkućpodjadek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.