Shrap-Drakers Fishing Forum
Pudełko boleniowe 2011
#1
To już pozostały godziny i..... sezon na BOLENIAHuraHuraHura!!!
Moja walizka boleniowa na początek sezonu 2011 wygląda tak (coś tam zawsze ukryłem pod innymi, oczywiścieHaha):
Odpowiedz
#2
Znając życie będziesz łapał na góra 3 przynęty na zmianę i jak się która urwie to dokupisz i td...
Przynajmniej tak to się ma u mnieUsmiech
Odpowiedz
#3
(30-04-2011, 10:06)harp napisał(a): Znając życie będziesz łapał na góra 3 przynęty na zmianę i jak się która urwie to dokupisz i td...
Przynajmniej tak to się ma u mnieUsmiech

Akurat przy boleniu raczej nie, Wisła wszak każe łapać blisko w burcie, daleko na przykosie, z buta i pontonem...Hura

Ale nawet jakby to było tych kilka ledwie przynęt... niestety, trzeba najpierw trafić na te jedyne w tym roku, ulubione...BoisieKrzykHejka
Odpowiedz
#4
U mnie wyglada to tak samo jak u harpa. Moje pudelko boleniowe miesci sie w jednej kieszeniUsmiech
Odpowiedz
#5
Imponująca kolekcja Oklasky

Ten rok będzie moim pierwszym jeśli chodzi o polowanie na bolenia. Póki co, mój skromniutki arsenalik odpowiada Twojej armadzie garstką Hermesów, Thrill'em i Siudakiem - te wabie poczytuję za wybitnie boleniowe. Reszta gratów w moim przypadku może skusić tego bandytę, ale głównie będę biczował wyżej wymienionymi Haha

Osobiście zgadzam się z Kolegą harp - już przy 5ciu rodzajach przynęt pojawia się dylemat na co łowić, a gdy do tego dodamy zróżnicowanie kolorystyczne i gabarytowe... Szaleństwo Jezyk_oko
Odpowiedz
#6
A gdzie zbieractwo, kolekcjonerstwo, szał zakupów przed sezonem, zimowe wyszukiwanie superłownych nowościPocieszaczFigielekBoisieHejkaHura?
Nie obdzierajcie wędkarstwa z tego jakże ważnego aspektuHahaHahaKlotniaHura
Odpowiedz
#7
Tak całkiem niedawno tata miał takie jedno metalowe pudełeczko wielkości opakowania papierosów tylko 2 razy grubsze. Bylo tam z 5 mepsów i ze 3 blaszki recznie robione. I to nam wystarczało. I to przez kilka lat. Żyłka 0,35 pozwalała ratować te skarby z zaczepów. A ryby brały na to co było. I wydaje mi się że duuuuuuużo częściej niż dziś.
Ale kolekcja ładna.
Skoro już ustaliliśmy że tyle przynęt jest Tobie Pawle zbędne proponuję byś podzielił wspanialomyślnie z kolegami. Z góry dziękujemy!!!!Haha
Odpowiedz
#8
@ Paweł: Ja tu się staram stworzyć pozory wyważonego i rozsądnego człowieka, a Ty mi wszystko psujesz, wywołując do tablicy HahaHahaHaha Jak już pisałem, doskonale rozumiem pogoń za tym, czego jeszcze w arsenale nie ma i te wędkarskie zbrojenia. Sęk w tym, że mi na łowisku zawsze brakuje czasu na skorzystanie choćby z 50% tego, co kupiłem, a wciąż kupuję i kupuję i kupuję... Kwadr

Jakby tego nie ugryźć, to temat rzeka wychodzi Jezyk_oko

W pełni popieram wniosek Kolegi harp' a Haha
Odpowiedz
#9
całkowicie się zgadzam z Tobą Pawle Okok
wędkarstwo to także kolekcjonowanie przynęt i dokupowanie tego czego akurat nie mamy w swoim arsenale Usmiech
bo nigdy nie wiadomo co danego dnia będzie najlepiej bolenio odpowiadało Haha
i co z tego że nie uzyjemy 50% a nawet 75% tego wszystkiego co kupiliśmy Dokuczacz
skoro i tak będziemy łowić na kilka przynęt a jak się sprawdzą to cała reszta idzie w kąt Kwadr
to tak jak by zagrać w lotto - zgaduj-zgadula HahaHahaHaha
Odpowiedz
#10
A to mój skromny ale skuteczny arsenał:

Orzeł Cwaniak
   

Reszka Cwaniak
   

Wyselekcjonowane przynęty boleniowe przez ostatnich kilka lat pośród wielu różnych producentów hand-made jak i producentów seryjnych.
Nie zamieniłbym tego pudełka na mercedesa klasy lux Oczko

Mariano Italiano mój najmniejszy boleniowy wobek:
   
Był jeszcze taki sam 4cm ale niestety straciłem go na jakimś zaczepie Bezradny
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Boleniowe HM by Tomek1988 tomek1988 121 104.316 15-02-2018, 16:34
Ostatni post: tomek1988
  Woblery boleniowe. rapa10 5 8.520 08-04-2013, 08:37
Ostatni post: lawdzoj82
  Boleniowe zabawki redzi 55 62.064 08-04-2013, 08:29
Ostatni post: lawdzoj82
  Woblery boleniowe płytkoschodzące ela 6 12.768 01-05-2011, 20:34
Ostatni post: harp
  Zakupy 2011 gusto 2 7.392 12-01-2011, 15:51
Ostatni post: czermin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.