Shrap-Drakers Fishing Forum
O co chodzi Rzecznikowi?
#11
Myślę że nie wideł tu trzeba.

Ja bardzo chciałbym aby w Pułtusku powstało takie koło jak te "Wasze" Ciechanowskie. Dbało o wodę i zarybiało ją tu na tym naszym odcinku. I w dupie z rybakami że wyłowią, że kormorany wybiorą i nakaleczą czy że wędkarze wybiorą, ale nie zarybiając i nie dbając w ogóle też nic się samo nie poprawi.
I tego sobie i Wam w tym roku życzę Okok.
Odpowiedz
#12
Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Odpowiedz
#13
(04-01-2015, 22:54)silurus47 napisał(a): Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Dodam że słyszałem to samo już dużo wcześniej, jednak Bysior pisał że problemu nie będzie więc nie drążyłem już tematu. Sam jeszcze karty nie opłacałem więc się nie wypowiem, kumpel co opłacił zrobił to w Zegrzu tak jak przez ostatnie kilka lat.

W czeluściach internetu też mi śmignęła gdzieś informacja że płaci się okręgową tam gdzie jest się członkiem - plus przy przeniesieniu się z jednego okręgu do drugiego dopłacamy wpisowe. Choć to akurat wiadome.

Ja cały czas mam nadzieję opłacenia członkowskiej w Ciechanowie a okręgowej (niestety już) w Mazowieckim.
Odpowiedz
#14
Panowie mam kilka widel i kos tez sie znajdzie. Ide z wami.
Odpowiedz
#15
(04-01-2015, 23:52)marcinp napisał(a): Panowie mam kilka widel i kos tez sie znajdzie. Ide z wami.

Mocne wejście Oczko Haha
Odpowiedz
#16
(04-01-2015, 21:13)Marcin napisał(a): Ja bardzo chciałbym aby w Pułtusku powstało takie koło jak te "Wasze" Ciechanowskie. Dbało o wodę i zarybiało ją tu na tym naszym odcinku. I w dupie z rybakami że wyłowią, że kormorany wybiorą i nakaleczą czy że wędkarze wybiorą, ale nie zarybiając i nie dbając w ogóle też nic się samo nie poprawi.

Marcinie, wszystko na odwrót ...
Powinno się pilnować, zmniejszać odłowy (rybacy, wędkarze ...) i ... zarybiać jak najmniej.
Prosty przykład do czego doprowadziły zarybienia to nasze polskie trocie ... skarłowaciałe i chore.
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
Odpowiedz
#17
DarekP, zobacz, jaka volta! Już abstrahuję od bzrud w uzasadnieniu braku porozumień. Zerknij (cie) na ostatnie zdanie (zniknęła składka członkowska, która jeszcze była w artykule w WW).

http://ompzw.pl/brak_porozumien_miedzyokregowych_w_roku_2015,news,580.html
Odpowiedz
#18
Czekamy teraz na sprostowanie na łamach WW autora artykułu.Pan rzecznik zobowiązał się zamieścić stosowne sprostowanie w Marcowym wydaniu WW.
Odpowiedz
#19
(10-01-2015, 01:30)DarekP napisał(a): Czekamy teraz na sprostowanie na łamach WW autora artykułu.Pan rzecznik zobowiązał się zamieścić stosowne sprostowanie w Marcowym wydaniu WW.

Ciekawy jestem bardzo Usmiech Aż chyba kupię nawet marcowe wydanie Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#20
Rzecznik nawet przeprosił...! Glupek
Czytelnikiem WW już nie jestem od dawna, ale jako szary, szeregowy wędkarz przeprosiny przyjmuję Oczko
"Czasem warto coś zrobić", że tak zacytuję tytuł jednego z postów jednego z userów Oczko

   
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.