Shrap-Drakers Fishing Forum
Wiśniowe Muchi
#81
(28-05-2014, 21:28)wisnia napisał(a): Po ostatnich zajściach postanowiłem ukręcić troszkę muszek, które bardzo ładnie zaowocowały ostatnimi dniami. Korzystając z rady kolegi gabko nabite na zapałeczki żeby było łatwiej wyobrazić sobie rozmiar muszki.
I tak 3 mniejsze nawinięte na haki rozmiar 16

i 2 większe na 12

Tak jak wcześniej wspomniałem jeżynki są z kapki koguta indyjskiej nie dysponuje chwilowo innymi więc muszki wyglądają jak wyglądają ale zauważyłem że Kleniom to nie przeszkadza i gryzą nawet te z dłuższą jeżynką Usmiech
Jest lepiej Okok Mam gdzieś kurę,którą dostałem kiedyś od Koyota to mogę Ci dać.Będzie okazja ustawić się na rybki Figielek


Odpowiedz
#82
(29-05-2014, 07:47)DarekP napisał(a):
(28-05-2014, 21:28)wisnia napisał(a): Po ostatnich zajściach postanowiłem ukręcić troszkę muszek, które bardzo ładnie zaowocowały ostatnimi dniami. Korzystając z rady kolegi gabko nabite na zapałeczki żeby było łatwiej wyobrazić sobie rozmiar muszki.
I tak 3 mniejsze nawinięte na haki rozmiar 16

i 2 większe na 12

Tak jak wcześniej wspomniałem jeżynki są z kapki koguta indyjskiej nie dysponuje chwilowo innymi więc muszki wyglądają jak wyglądają ale zauważyłem że Kleniom to nie przeszkadza i gryzą nawet te z dłuższą jeżynką Usmiech
Jest lepiej Okok Mam gdzieś kurę,którą dostałem kiedyś od Koyota to mogę Ci dać.Będzie okazja ustawić się na rybki Figielek
I to wywołało u mnie rogala od ucha do ucha Usmiech
niestety dopiero za tydzień będę mógł weekend poświęcić żeby pomuchować Usmiech
Odpowiedz
#83
Siemanko mam
pytanko Usmiech
Czy mógł by mi ktoś doradzić jakiś łatwo dostępny zamiennik na nóżki do żuków (guma od majtek już mi znana). robiłem z gumy do majtów i z bażanta ale może jest jeszcze jakiś łatwo dostępny materiał który był by na to dobry?
Odpowiedz
#84
(03-06-2014, 07:52)wisnia napisał(a): Siemanko mam
pytanko Usmiech
Czy mógł by mi ktoś doradzić jakiś łatwo dostępny zamiennik na nóżki do żuków (guma od majtek już mi znana). robiłem z gumy do majtów i z bażanta ale może jest jeszcze jakiś łatwo dostępny materiał który był by na to dobry?
Siemanko.Ja używam gotowych nóżek silikonowych kupionych w CW

Odpowiedz
#85
Można też użyć gumek recepturek o kwadratowym przekroju, miękkiej żyłki, gumy używanej w tyczkach spławikowych.
Odpowiedz
#86
idąc za radą kolegi @DarkaP udałem się do CW do naszego kolegi @Kojoto żeby kupić takie nóżki gumowe Usmiech
przy okazji kupiłem parę innych rzeczy Usmiech
   
no i jak by to nie było ku niezbyt dużej uciesze mej żony Usmiech poszedłem po nóżki i wróciłem z między innymi nowym imadełkiem Usmiech
jak tylko wróciłem do domu wziąłem się za imadło i trenowanie kręcenia żuków.
pierwsze sztuki wyszły dosyć pokracznie ale mam nadzieje na nie połowic szczególnie na biedronki.
   
Odpowiedz
#87
Jarek zbroisz się ostroSzok , a ja nie mam na razie czasu żeby choć jedną muszkę ukręcić, a co dopiero pomachać kijem Beczy , ale już niedługo niedziela pogoda zapowiada się nieźle może uda się spędzić dzień nad wodą Muza . Żuczki super na pewno klenie w nich zasmakują Oklasky
Odpowiedz
#88
(04-06-2014, 19:07)petso napisał(a): Jarek zbroisz się ostroSzok , a ja nie mam na razie czasu żeby choć jedną muszkę ukręcić, a co dopiero pomachać kijem Beczy , ale już niedługo niedziela pogoda zapowiada się nieźle może uda się spędzić dzień nad wodą Muza . Żuczki super na pewno klenie w nich zasmakują Oklasky

niedziela trzymam za słowo Usmiech może się uda mi żonę przekonać że spędzanie wolnego dnia z mężem to nie do końca dobry pomysł Usmiech i żuków muszę nakręcić więcej Usmiech ale najpierw sprawdzę czy działają Usmiech
Odpowiedz
#89
Takie tam na szczupaka okazała Się skuteczna. A raczej pierwowzór bo jedna sztuka wyjęte a druga odplynela z mucha w pysku    
Odpowiedz
#90
Był taki film dokumentalny HBO ""Czekając na sobotę" tak ja czekam na Sobotę i wędkowanie Usmiech
   
a tak wyglądają od spodu Usmiech
   
haki 8 za poleceniem kolegi @DarkaP bo przy mniejszych hakach fakt sporo spadów było.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.