Shrap-Drakers Fishing Forum
Drop Shot
#71
Odezwij się do mnie w poniedziałek dam ci namiar gdzie w Chełmie kupisz trochę przynęt do drop shota i byc może inne rzeczy Mirek63
Odpowiedz
#72
Alan, poczekaj chwilkę z zakupamiUsmiech
Przesyłka dzisiaj już poszłaHejka
Odpowiedz
#73
Mirek, gdzie kupić to wiem. Suma ma blisko i zawsze tam sie zaopatrzam ale to wracając ze szpitala zatrzymałem się na chwilkę w malutkim sklepie po ciężarki bo tam biorę zawsze a przynęty przy okazji Usmiech

Paweł, wielkie dzięki !! Haha
Odpowiedz
#74
Tak jak pisałem odezwij się w poniedziałek , a dam ci namiar na kolegę z Chełma który ma dobry dostęp do przynęt jakich potrzebujesz (dystrybucja i spory wybór) i jest także użytkownikiem tego portalu.
Odpowiedz
#75
Paweł, wielkie dzięki. Przesyłka doszła, spodziewałem się 3-4 sztuk a tu połowa pudełka chyba Haha
Naprawdę dzięki !!

Mirek, do Ciebie napiszę bo kontakt zawsze się przyda ale już dziś myślę ze po paczce od Pawła + kilka co miałem to mam wystarczający zapas na początek. Poza tym i tak już w niedziele wracam do Lublina i nie miał bym jak kupić.
Odpowiedz
#76
(17-02-2012, 20:15)alan napisał(a): Paweł, wielkie dzięki. Przesyłka doszła, spodziewałem się 3-4 sztuk a tu połowa pudełka chyba Haha
Naprawdę dzięki !!

Marcin, nie za ma co...Haha
Natomiast liczę, że napiszesz nam na Shrapie kilka słów w stosownym czasie o swoich początkach z metodą drop shotHura
Odpowiedz
#77
No czekam aż stopnieje lód, chwilka wolnego na uniwerki i jadę Hura
Odpowiedz
#78
Czy ktoś posiada haki Gamakatsu EWG Worm? Chciałbym zobaczyć jak ma się ich wielkość do rzeczywistości, a nie chcę zrobić złego zakupu ponieważ tanie nie są. Na necie jakoś ciężko mi znaleźć zdjęcie "ze skalą".

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.