Shrap-Drakers Fishing Forum
Targi wędkarskie Expo 2010 czyli wiatr zamiast wędek...
#1
Sad 
Za namową kolegi dziś o 10:30 melduje się pod halą. Korek jak w butelce, parking za 10 ale w końcu udało się dotrzeć do kas. Normalny za 20.
Na dzień dobry wita nas kapitan i piosenka o wielorybie. Dzieciom się podoba Kwadr
   
W hali jak okiem sięgnął łodzie, pontony, kajaki, jachty i cały możliwy osprzęt.
Wpadła mi ta w oko ze względu na żółte wstawki.
   
Duży wybór silników. Marki chyba wszystkie..
   
Na prąd również Oczko
   
Echosondy wszelakiej maści. Mi podobał się ten model. Ikonki ryb z wytrzeszczem.
   
Kolega Robert nabył sznur, cena wg. długiej kolejki była okazyjna.
   
Na drugiej hali jachty z wyższej półki.
   
Ceny okazyjne....
   
Na spływ Kryskona jak znalazł.
   
Oczywiście pomyślano o wędkarzach milionerach, 500KM, dwie windy do trola i pierwsze wędki na targach Usmiech
   
A teraz kulminacyjny punkt zwiedzania stoiska wędkarskie OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky
Firma Trofeum produkuje zanęty i różnego rodzaju dodatki. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.
   
W tym sezonie również kulki hand made o ciekawych kompozycjach robione na bazie naturalnych składników.
   
Rozmiar na przyszłoroczne spotkanie w Okoniu Haha
   

Drugie stoisko to woblery Harjus. Jest akwarium, można popatrzeć jak pracują. Troszkę ciasne ale od biedy może być.
Modele ciekawe, ładna kolorystyka. Weźmiemy je pod lupę team-rapy.
   
   
   
Następnie mamy stoisko z gumami z U.S.
Producenta cykad.
Prasa wędkarska i telewizja.
Zanęty i kulki.... Zaraz, zaraz czy ja tu nie byłem przed chwilą? No byłem obejście stoisk zajmuje ok minuty z oglądaniem 5 a z rozmową z dwoma wystawcami 15 Nerwus
Gówno Dobani to nawet nie powinno się nazywać wystawą a co dopiero targami. Dno dna i metr mułu.
Nawet Jaxona i Mikado nie było Bezradny
Powinno być "dla wędkarzy wstęp gratis"!!!
No ale z drugiej strony wlazłem ja jacht za 1.500.000pln spotkany znajomy nuerk powiedział że okazyjnie butle kupił, Robert line do kotwic a ja cole z automatu i 2 blaszek mi nie zjadł także wypadł wychodzi w sumie na plus.
Wpaść warto ale nie nie pod hasłem targi wędkarskie. Taki plakaty powinni zdjąć bo to tylko wstyd dla branży jak to nazywają targami.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
(12-03-2010, 17:05)rapa napisał(a): Nawet Jaxona i Mikado nie było Bezradny
A dlaczego mieli być?Nie wiem jak Jaxon ale Mikado wcale się nie wybierało i w przyszłości też raczej nie planuje.I podejrzewam że i Konger,i Robinson i Dragon też nie.
Odpowiedz
#3
Zapomniałem z tego przepychu o stoisku Vision gdzie można było podpatrzeć proces tworzenia muszek. Kamera ustawiona na imadełko i bardzo sprawnie wiążący pan były chyba najciekawszym stoiskiem targów sprzętu wędkarskiego 2010.

Może za rok się rozstawimy ze swoim stoiskiemMysli
Odpowiedz
#4
(12-03-2010, 17:16)sacha napisał(a):
(12-03-2010, 17:05)rapa napisał(a): Nawet Jaxona i Mikado nie było Bezradny
A dlaczego mieli być?Nie wiem jak Jaxon ale Mikado wcale się nie wybierało i w przyszłości też raczej nie planuje.I podejrzewam że i Konger,i Robinson i Dragon też nie.

Darku a czemu mieli by nie być? Skoro nie byli na motocyklowych mogli na branżowych się pokazać jako potentaci polskiego rynku Figielek
Ja wiem że dla firm to strata pieniędzy ale tak jakoś pusto i smutno było bez nich Beczy
Odpowiedz
#5
Jakoś wyczułem nosem, że nie warto tracić czasu ani tych 20pln na te "Targi", chociaż woblerki się ładnie prezentują.
(L)
Odpowiedz
#6
(12-03-2010, 17:35)rapa napisał(a): Ja wiem że dla firm to strata pieniędzy ale tak jakoś pusto i smutno było bez nich
Ano właśnie,ale zauważ że nie tylko rodzime firmy olały.
Daiwa,Shakespeare,Shimano,pamiętam jakieś włoskie tyczki,Sensas i chyba kilka innych też było.
Odpowiedz
#7
(12-03-2010, 17:53)sacha napisał(a):
(12-03-2010, 17:35)rapa napisał(a): Ja wiem że dla firm to strata pieniędzy ale tak jakoś pusto i smutno było bez nich
Ano właśnie,ale zauważ że nie tylko rodzime firmy olały.
Daiwa,Shakespeare,Shimano,pamiętam jakieś włoskie tyczki,Sensas i chyba kilka innych też było.

Daiwa robi swoje pokazy co roku. W zeszłym roku byłem z bysiorem nad Zegrzem na pokazach nowości na ten rok. Ktoś z kadry spławikowej tyczki pokazywał w akcji. Może im to taniej niż targi wychodzi może lepiej bo nie mają obok konkurencji....
Ale nie słyszałem żeby ktoś inny robił takie pokazy a szkoda Bezradny
Odpowiedz
#8
Z Rafałem wybraliśmy się dzisiaj raz jeszcze. Po relacji nie brałem nawet aparatu ze sobą, co okazało się słuszną w 100% decyzją. Muszę zgodzić się z opinią Rafałą... dno dna i parę metrów mułu. Targami wędkarskimi nazwać tego absolutnie nie można. Kilka stoisk zbudowanych na niedużym kwadracie w jednej z sal - i w 99% stoiska reklamujące wędkarskie media. Nic na co było by można zawiesić oko ( może poza paroma hostessami z Targów Wiatr i Woda ), żadnych nowości, żadnego sprzętu. Nic. Jeśli nie byliście - to możecie być z tego powodu naprawdę zadowoleni Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#9
Ja tam nie żałuję, byłem, z kolegami się spotkałem, WMH odwiedziłem, no i z Tobą Bysiorku chwilkę pogawędziłemHejka
Odpowiedz
#10
Troche lipa
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Rybomania 2018 w Warszawie bysior 4 6.487 13-12-2018, 14:33
Ostatni post: Bucek
  Targi Rybomania 2015 w Lublinie. waldi-54 2 6.609 01-12-2015, 06:40
Ostatni post: waldi-54
  Jak ułatwić sobie wędkarskie życie witaszek10 3 4.681 04-12-2014, 09:47
Ostatni post: michaln
  Targi Wędkarskie Rybomania zaproszenia do wzięcia rapa 85 61.302 03-12-2014, 10:16
Ostatni post: bysior
  Wydatki nad Zegrzem, czyli jak się bawić to się bawić... bysior 10 10.694 25-04-2014, 07:08
Ostatni post: sacha
  Podkład muzyczny pod fotki wędkarskie anguiler 6 8.128 19-10-2013, 15:35
Ostatni post: Wozik77
  Muzealia wędkarskie waldi-54 35 30.423 07-12-2012, 14:31
Ostatni post: Artur Z.
  Wędkarskie nudy Bizonik 8 9.658 02-10-2011, 21:33
Ostatni post: Wozik77
Tongue Czyje to za zwłoki-czyli zagadka kryminalna... wojtek_b 11 14.397 23-09-2011, 22:01
Ostatni post: Mariano
  Podsumowanie sezonu 2010 Camry 26 26.565 01-01-2011, 18:59
Ostatni post: gusto


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.